Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Időt kért: lerázós duma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért: lerázós duma, vagy igazat mondott? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe teljesen beleszerettem. Most leszünk 2.-osok, de év eleje óta jóban voltunk. Év vége fele elmondtam neki mit érzek. Rá egy hétre elhívott (Ő!) moziba. Izgultam meg minden, pedig még a filmet is ő választotta. Természetesen én álltam a jegyet, meg vettem neki egy popcornt is. Hazakísértem, és azt mondta, most nem akar kapcsolatot (még soha nem volt barátja, nekem se barátnőm), majd talán később. Nagyon kedves, aranyos lány, szóval nem olyan, mint a nagytöbbség. Szerintetek? 16/F

2013. júl. 3. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele amennyire csak lehet összebarátkozni, találkozzatok egyre sűrűbben, menjetek el erre- arra.. És ha úgy érzed itt az idő.. csókold meg.. ha visszacsókol nyert ügyed van, ha nem akkor nem az "idővel" volt baja.. :)
2013. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ezt veheti nyomulásnak is, és totál elrontani nem akarom.

Mikor kéne újra próbálni közelebb kerülni hozzá, jobban, mint barátként kb.? Mennyit várjak? A nyár kimarad, szóval iskolakezdés után mikor kb.?

2013. júl. 3. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már októberben elhívhatod.. de addig is tudasd vele, hogy érdekel téged.. :)
2013. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld:)
2013. júl. 3. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kár lenne kihagyni a nyarat, miért nem írsz rá egyszerűen? Ne add még fel, de benne van a pakliban, hogy igazat mondott. Mondjuk velem is hasonló volt, kizártnak tartottam, hogy elkezdek egy kapcsolatot, de pár hónap után úgy belezúgtam a mostani barátomba, hogy ihaj:)
2013. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért marad ki a nyár, mert nekem lesz még magánjellegű dolgom, illetve valószínűleg elutazhatott, iskola vége óta nem volt fent. Tudom hol lakik, ürüggyel szoktam néha arra járni, elég sokszor, de nem látom. Meg nyáron megpróbálok kicsit külsőre erősíteni:)
2013. júl. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!