Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akart beszélgetni? Lerázós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart beszélgetni? Lerázós duma volt? Akkor mégis mi ez az egész amit csinál?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már kb 2hete tök jól elvagyunk a neten,kedves aranyos, okos, illemtudó, minden nap poénkodunk egymásnak posztolunk stb. De chaten csak ritkán beszélünk, tegnap volt egy számomra bántó 2értelmű beszólása. Rám írt, bocsánatot kért, és utána 2 órát dumáltunk, közben bókolt stb. Mondja hogy szeretne már élőben is megismerni meg minden... és már meg is van hogy mikor fogunk találkozni.

De ma beszélgettünk chaten aztán irta hogy megy mert tanulnia kell, erre most láttam ismét fent van...kicsit rosszul esett.

Nem nyomulok rá meg semmi, tök lazán poénkodom vele, nem szokásom ráirogatni meg semmi, sőt ismerősnek is ő jelölt be.

de esténként ha mégis chatelünk ő irja hogy oké ő megy aludni, erre rá 1órára megint chatel. hogyan kellene ezt kezelnem? "tűnjek el" 1-2 napra?? vagy normális hogy ezt csinálja,mer tmég élőben nem ismer így nem tudja milyen is vagyok stb, és nem fűz hozzám túl sok reményt? ki érti ezt?


2012. dec. 3. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne írj két napot aztán meglátod ha keresni fog akkor lehet "barát".
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hanyagold. Mondjuk 2-3 napig. Ha addig rád ír, akkor az azt jelenti, hogy szimpatizálsz neki. Ha meg nem, akkor annyi.
2012. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hogy érted azt, hogy akkor lehet barát???
2012. dec. 3. 21:07
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, és ha esetleg addig posztol nekem valamit?? arra se reagáljak?? teljesen tűnjek el??
2012. dec. 3. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra reagálhatsz. Én is sokszor csinálok ilyet, hogy hanyagolok valakit, és előbb-utóbb felbukkan magától.
2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi.

most azon gondolkodom, hogy lehet teljesen hanyagolnom kéne 1-2 napig, olyan szinten hogy a posztjaira se kéne reagálnom stb...vélemény???

2012. dec. 3. 21:12
 7/11 A kérdező kommentje:
kicsit félek, hogy ez a stratégia be fog-e válni, és ha nem jelentkezem napokig majd érdeklődik utánam
2012. dec. 3. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold. De nem kell félned. Két dolog lehet. Vagy keres, vagy nem. Ha nem, akkor túl kell magad tenni rajta. Ez benne van a pakliban. Előbb-utóbb keresni fog, ha jól szórakozik veled,és kedveli a társaságodat.
2012. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi, nos akkor hát...induljon a 2napos "próbatétel"

ha van valami fejlemény vagy esetleg keres, akkor adom az infot ha gondoljátok :)

2012. dec. 3. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

De ismerős az ilyen!


Én aztán nem keresném, meg ha rám írna véletlenül bedobnám neki, hogy jaj most megyek aludni vagy ezért meg azért. Aztán szépen maradnék ott tovább lazán és még posztolnék is! Nehogy azt higgye már, hogy olyan fontos ember ha ő tesz a másik fejére.

2012. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!