Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet valaki túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki túl fiatal a szerelemhez?

Figyelt kérdés

Koromat ne kérdezzétek. :DD

Na, szóval. Engem nem érdekel az emberek véleménye. Most azért kérdeztem csak meg, hogy ti mit gondoltok amúgy róla? Szóval engem nem zavar, lehet akár valaki 11-12 évesen is szerelmes, lehet valakinek már akkor barátja. Csak nem olyan csókolózós, lefekvős, csak puszi, kézfogás, stb. :) Szóval ne hasonlítsátok össze egy 17 éves csajnak a kapcsolatával. Csak süt a fiatal-, és ,felnőttkorúakról hogy ez náluk nem oké. Nem tudom, szerintem igen. Szerintetek? (mindenki szerint oviban oké, 4.-5.-6. osztályban, az igazi, kamaszodó lányoknál meg már nem...)



2013. júl. 3. 22:18
 1/7 anonim válasza:
Én egyetértek veled
2013. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a 4. osztályos szerelmem lenne a Nagy Ő, én a falnak mennék. Ez most hirtelen eszembe jutott, ahogy olvastam.:DD

Na, a kérdésre válaszolva szerintem az igazi szerelemhez meg kell érni, szóval, amint te is leírtad, nem hasonlíthatsz össze egy 12 éves kapcsolatát egy 17 évesével.:)

2013. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem egy olyan érzés ami tény hogy nincs korhoz kötve. De amit visoznt te is kiemeltél az az, hogy egy 11-15 éves fiu vagy lány ne akarjon felnöttként tekinteni se magára se a párjára. Tőlük még nem elvárás a szexualitás és egyéb hasonló dolgok. Ők még maradjanak gyerekek és 17 éves koruk után kezdjék el esetleg másra is használni a micsodájukat a pisilésen kivül.
2013. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen lehet az ember fiatalon is szerelmes.. Én most 7.-be megyek és tavaj nyáron őrülten szerelmes voltam vkibe :) 13/L
2013. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Nem azzal van a baj, hogy "járunk" Hanem azzal, hogy "dugunk"... 12-14 évesen gyerekekről beszélhetünk maximum, s a gyerekek nem képesek felfogni, az élet nagyobb miértjeit. S legfőképp nagyon nincsenek tisztában a szex-el járó következményekkel. Én is voltam szerelmes ennyi idős koromban, és a kézfogás is megvolt, meg az arcrapuszi. De semmi több. Meg sem fordult a fejemben, mert volt életem. (a szabadban... nem úgy mint a mai gyerekeknek a sötét szobában a gép előtt)

2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1: :)

#4: Barátnőm is tizenhárom, már járt vagy három-négy pasival... na EZ az, ami nem normális szerintem! Egy évben akár négy barát, aztán sírni miattuk... Nem tudom. Én így vagyok vele :D

Egyenlőre nem vagyok szerelmes... emberekbe! :D

2013. júl. 3. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember bármikor lehet szerelmes, csak minden korosztályban ez másképpen nyilvánulhat meg, de ettől függetlenül ugyan annyira erős érzés.
2013. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!