Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki túl fiatal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki túl fiatal a szerelemhez?

Figyelt kérdés

Nem egy 3 éves gyerekre gondolok itt, hanem egy normál korúra 10 év fölött. Szerintem amúgy nem. Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy: Ez egy hülye kérdés, biztos hogy lehet! Hát én 15 évesen - meg izé, izé.

Ha igen, akkor igen, ha nem nem. Kíváncsi volnék...



2013. máj. 19. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést! Amúgy meg ha 15 vagy akkor igen.
2013. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mondd meg, hogy igen vagy nem! Lehet valaki túl fiatal a szerelemhez? És ne egy 3éves gyerekre gondolj, hogy ő túl fiatal-e, mert tudom, hogy akkor igen. Ha túl fiatal lehet valaki, akkor mikortól nem, ilyesmi :)
2013. máj. 19. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:

5 évesen szerintem már lehet szerelmes az illető.

Persze nem arra az igazi, komoly szerelemre kell gondolni, de már akkor is előfordul azért ez az érzés, és akkor még olyan aranyos, őszinte, feltétel nélküli.

Ott még nem számít, hogy BMW-vel hordják-e a másikat az oviba :)

Ja, és akkor azt tervezik, hogy 20 év múlva is együtt lesznek, de akkor már házastársakként. Cuki. :)

2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem nem...persze csak akkor nem ha a korukhoz megfelelően viselkednek..ezalatt azt értem hogy 7-8 évesen vagy kevesebb nem csókolóznak vagy ilyesmi..
2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen.
2013. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!