Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom mert nehézcsontú lány vagyok?

Figyelt kérdés

188 centi vagyok és 95 kiló, 17 éves.

A fiúk mindig csúfolnak, hogy ogre, meg hegyi troll...

senkinek nem tetszem

:(


2013. júl. 4. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Annyira süt róla, hogy kamu.

Am "nehézcsontú" jó duma:D

2013. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Fogyj le ha ennyire zavar.
2013. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

nehézcsontozatú vagy kövér?

mennyi idős vagy?

amúgy meg miért ne lehetne? majd lesz egy hasonlóan nagydarab barátod :D

2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

2-es, a csontjából hogy fogyjon le?

Mivel ebből a kérdésből kiderült, hogy nem a sok háj miatt majdnem 100 kiló, hanem az erős csontozata miatt.

2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3-as, odairta, h 17 éves.... nc, jó h elolvastad a kérdést...
2013. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
A 188 centihez a 95 kiló nem a csontozatból jön össze, hanem szimplán túlsúlyos vagy. De ha jobban esik, maradj meg a "nehézcsontú" szövegnél, ha te elhiszed, már az is valami.
2013. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Látom fogalmatok sincs az anatómiáról.

Nincs ennyire nehéz csontváz. Kb. 3 kiló a különbség egy nehéz csontú és egy normál ember közt.

Ez csak egy önáltató szöveg,a kövérség bevallását elkerülendő..

2013. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

6! légyszíves nézzél utána, de van olyan képlet ami a csuklóméretből indul ki, amúgy ránézel valakinek a bokájára, csuklójára, lehet látni, szóval létezik,

menjél edzeni, átformál, amúgy ne ezzel foglalkozzál mennyi vagy, mert az összkép a lényeg, lesz barátod, mert nem ez lesz az első kérdése hány kiló vagy, nyugi N

2013. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mégis mit akartok 188 cm-nél legyen valaki 60 kilós? Én 184cm vagyok 70 kg, 20 éves. Nekem is problémáim voltak a magasságommal, a baráti körömből én vagyok a legmagasabb, és ez engem mindig zavart, na meg az is, hogy nálam szóba sem jöhetett az, hogy alacsonyabb fiúval randizzak mint én, kényelmetlenül éreztem volna magam. Kedves kérdező majd te is megtalálod a hozzád illő férfit, nem tehetsz arról, hogy magas vagy meg nehéz csontú. Alapból vannak olyan nők és férfiak is akik nehézcsontúak, kinek mit ad meg az élet... én is utálltam a magasságom, de elfogadtam azt, hogy ezt adta az élet, ilyen vagyok én, s akinek nem tetszik... :)
2013. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es

Azért a 60 és a 95 kiló közt van egy "kis" különbség.Egy ugyanilyen magas,izmos felnőtt férfinak becsülendő súly ez..

Másrészt ilyen nehéz csontozat nem létezik fogjátok már fel.

2013. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!