Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom mert nehézcsontú lány vagyok?

Figyelt kérdés

188 centi vagyok és 95 kiló, 17 éves.

A fiúk mindig csúfolnak, hogy ogre, meg hegyi troll...

senkinek nem tetszem

:(


2013. júl. 4. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vágd őket pofán és dőlnek mint a kuglibábuk.
2013. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Én is pont 188 centi vagyok de én csak 75kg. Nem bántásból, de elég érdekes, hogy 20 kilóval "nehezebbek a csontjaid" mint az enyémek... 25/L
2013. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz=)


Emiatt aggódtam én is, mert én se vagyok egy sovány lányka, inkább a husis kategóriába tartozom. Van egy kis hasam, combom és fenekem is. A 178 centimhez 83kg vagyok, és van egy csodálatos Barátom, aki ilyennek szeret, és így fogad el =) Sőt, képzeld el a kedvéért akartam is fogyni, beszéltem Vele erről, és felháborodott, hogy az általa imádott fenekemet meg ne változtassam:D Jaa és Ő teljesen normális alkat, szóval lesz Barátod, ne aggódj! =))

17/L

2013. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
én megdugnálak
2013. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Van egy pár 190 centi körüli haverom, egyáltalán nem soványok, és 90 kiló körül mozognak, vagy alatta. Pedig férfiak... Szóval lehet okoskodni itt a csuklóméretből levezetett csontozati eltéréssel, meg mindenfajta bullshittel, de ez a lány túlsúlyos.
2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kolosszus22 ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nehéz csontú, a csont egységnyi tömege mindenkinél egyforma. Olyan van, hogy valakinek szélesebbek a csontjai azonos magasság esetén és ebből jön plusz kiló.

Viszont nálad biztos nem ez van, én 190cm vagyok és jelenleg 92kg (voltam már 108) is. Elég termetes és izmos férfinak mondanám magam és még mindig van rajtam egy kevés fölös is. Te pedig lány vagy, minden bizonnyal jelentősen kisebb izomtömeggel, szóval ne mondd nekem, hogy a csontod miatt vagy nehezebb nálam (bár nagyon magas vagy egy lányhoz képest, de még mindig nem annyira mint én). Én azt mondom, hogy egy nőnél ilyen magasság esetén, kb. 75, max 80kg körül az ideális testtömeg.

2013. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem létezik erős csontozat. Nézzétek már meg a neten, aki kövér annak még vékonyabb a csontozata, mert a háj szétnyomja! Egyébként is mindegy milyen súlyú vagy szinte minden embernek azonos súlyúak a csontaji. szóval ne fogjátok már a hájasságotokat a nehéz csontozatra, mert ez nem helyes.
2013. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#4: ne legyél már hülye. Tegyük fel, hogy valakinek tényleg nehezebb a csontja (bár ilyen nincs, de legyen). Szerinted ez látszik rajta? Szerinted akik szapulják miért teszik? Mert kövér mint állat. Lehetnek neked acélból is a csontjaid, az nem fog meglátszani rajtad.
2013. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjáraton nem vagy kövér. Látatlanban nem tudjuk, h a 95 kg hogyan oszlik el rajtad. Ha olyan vagy mint én, tehát széles a vállad és a csípőd bizony-bizony egy bizonyos súly alá nem is tudsz menni sem koplalással, sem tornával, max alakot tudsz formálni. Rettentően idegesít a dolog, h a normál női váll szélességnél jóval szélesebb a vállam. Nekem ezt dobta a gép meg a túlsúlyt, bár jelentős részét ledobtam magamról, hála az égnek. Amúgy még így is van barátom és Ő úgy szeret, ahogy vagyok. A fiúk pedig éretlenek még 17 évesen, ne törődj velük.
2013. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm! 95 kiló! Egy ugyanilyen magas,NEHÉZSÚLYÚ boxoló vagy amatőr testépítő ilyen nehéz.

Azt ne próbáljátok megmagyarázni,hogy a csontja ilyen nehhzé,mert lehetelen.Feltételezem,nem izmos.A csontjai meg amúgyse látszanak ki,tehát ez még a külsejébe be sem zavarna..

Ez egy önámítás.


"A fiúk éretlenek 17 évesen"

Ja,mintha a lányok nem lennének azok..tőlünk elvárják,hogy a legkövérebb,legelhanyagoltabb lányt elfogadjuk,különben felszínesek vagyunk,de a lányok meg csorgathatják a nyálukat a kockahasú focistákra és színészekre..

2013. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!