Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Hogyan szerezzek vissza egy skorpiót?

Figyelt kérdés
2 Hónapja szakított velem Skorpió horoszkopú barátom (7 hónapig voltunk együtt). Azóta többet vitáztunk mert volt egy kis kavarás. Tegnap felhívott, tök nyugodtan elbeszélgettünk, hülyültünk, kb fél óráig beszéltünk telón. Aztán mondta, hogy megy mert fáradt, elég késő is volt már majdnem éjfél, annyit mondott, hogy majd még beszélünk. Facen vissza jelölt, de nem írt még. Tudni kell, hogy eléggé távol lakunk egymástól, tehát a találkozás akkor lehetséges, ha rá tudom venni, hogy ide jőjjön. Hogy lehet hatni egy skorpióra, hogy újra felfigyeljen rám? Bármilyen kis apróság lényeges.
2013. jún. 17. 22:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Akkor még egyáltalán nem néztem a horoszkópokat. Szakítás előtt 1 héttel kezdtem el nézegetni, mikor éreztem, hogy gond van, de semmit nem is alkalmaztam belőle, csak elolvastam és kész
2013. jún. 17. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!