Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Évekig gatlasos és szorongó voltam, amit a külső körülményeknek köszönhetek. Alig beszéltem valakivel, magamba forduló voltam stb.

Csak hogy mar jó lenne egy barátnő. Sajnos hiába találkozom néha lányokkal nem tudok miről beszélni, illetve nem tudom elvinni a vonalat sem arra hogy kozeledjek.

Az is gondom hogy az egyáltalán nem szép lányok nem jönnek be.

Csak amulok hogy tőlem sokkal elonytelenebb külsejű pasiknak van barátnője nekem meg nincs. Kicsit bosszantó....

Mit tegyek hogy szerezzek barátnőt?

22 leszek idén



2013. jún. 9. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerezz ÖNBIZALMAT, ha anélkül nem megy akkor egy kis kedély javító (pálinka, bor akármi szeszes..)
2013. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem tudsz miről bezsélni akkor szerintem kezdj el kerdezősködni róla... Pl.: Mit sportol? Kedvenc zene? Ilyesmik stb... Aztán a kérdezősködések alapján ki sülhet egy közös téma... Pl.: ugyanaz a kedvenc színészetek és így már el is indíthatsz egy " vonalat"
2013. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!