Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában nem tartoztam az un. menők,nagyszájúak csoportjába, és ezért ők valamilyen szinten lenéztek stb. Elveszett teljesen az önbizalmam. Most új suli, új haverok, nagyon jó minden, de azt érzem hogy üres az életem. Jó lenne ha lenne egy barátnőm akit szeretek, megcsókolom, megölelem stb. Magyarul konkrét szerelmi vágyam nincs senki iránt, és ez hiányzik nekem. Nincs ki iránt tápláljak érzéseket, vagy közeledjek felé. Eddig még sose volt barátnőm, de már úgy érzem hogy muszáj, mert ez így szörnyű. Nem múlik el nap, hogy ne gondoljak olyan dolgokra hogy: de jó lenne egy csajjal lenni kettesben. Segítsetek, mit tegyek? (értelmes válaszokat várok)

15/F


2012. febr. 26. 00:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ismerős... Együtt érzek veled!

19/F :'/

2012. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Te csak ne panaszkodj. Nekem még mindig nem sikerült.

26/F

2012. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Azért látom, hogy nem vagyok ezzel egyedül...:/

19/F

2012. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Solarian ***** válasza:

Szóval gondolom van legalább egy lány aki tetszik nem? Olyan helyen kopogtatni, ahol nem látnak szivesen, gondolom sejted, hogy nem érdemes. Ergo, figyelni kell, hol van esélyed. Mittomén, pl ha megjelensz rötön rád figyel, néz, keresi a testi kontaktust. Testhelyzetben mindig felééd frodul. Mosolyog, elpirul a jelenlétedben. Na ha ezeket látod akkor kell kicsit több figyelmet szentelni az illetőnek, viszonozni a jeleket.

Ezután hivd el randizni. Kell hozzá bátorság tudom, de megéri. Szépen elhívod valahova(mozi, teázó, kávézó, sétálás stb, légy kreatív). Aztán szépen kitálalsz neki.

Ő erre:

-bír téged, el tudja képzelni a kapcsolatot, szeretné is, igent mond. Ennyi.

-nem bír, látni se akar, bár ilyenkor általában már a randit is passzolják valamilyen indokkal. Akkor szépen mehetsz próbálkozni máshova.

2012. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát nem így van. Ha lenne olyas valaki aki iránt éreznék valamit akkor nem kérdeznék. Sokszor nézem, hogy 2 ember együtt van, és ábrándozok h mikor találok én is rá valakire. Nehéz ezt így elmondani :S
2012. febr. 26. 01:01
 6/23 A kérdező kommentje:
Hogy könnyebb legyen megérteni, írok egy hasonlatot: Elképzelsz egy ízt a szádban, de nem tudod, hogy melyik ételnek van ilyen íze, vagy létezik-e egyáltalán ilyen kaja.
2012. febr. 26. 01:05
 7/23 anonim ***** válasza:

Talán tenni kellene valamit a cél érdekében...

Könnyen beszélek, ilyen idős korban nekem sem volt barátnőm.

Munkahelyen rám indult egy lány. Aztán neten (nem társkereső) találtam valakit, majd legutóbb egy szolíd szórakozóhelyen. Volt még 1000 lehetőség.

Tanulj és járj el több társaságba.

2012. febr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Barátnőszerzésre 2 módszer létezik:

1. jól kell kinézni,

2. gazdagnak kell lenni (a te esetedben a szüleidnek).

2012. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8!


Ha igaz, amiről itt sírsz már legalább egy éve, akkor csóró és ronda szüleid vannak. Mégis itt vagy, tehát hülyeséget beszélsz.

2012. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A szüleim nem annyira rondák, viszont minden külső tulajdonságomat attól örököltem, akinek rondább.
2012. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!