Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok.Tudom hogy már sok ilyesmi kérdés volt de az én esetem kicsit más.Meg van minden nem ami egy 18 évesnek megvan sőt több is.Xbox 360,PC,iPhone 4.De mégse vagyok boldog.Szüleim egyáltalán nem foglalkoznak velem.Barátnőm sincs.Nem tudom hogy kéne szerezni egy nekem valót.Próbáltam neten de nem megy.Utcán meg nem merek csak úgy oda menni egy nekem tetsző lányhoz.Volt már régebben is meg mostanság is 1-2 lánnyal szemezés.De a buszon leszólítani..Komolyan már néha annyira szeretném ha egy lány azt mondná nekem hogy szeretlek.Hogy próbáljak meg becsajozni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 21:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Neked is azt tanácsolom, mint általában mindenkinek ebben a kérdéskörben. Kezdj el társastáncra járni, ott alapból közel kerülsz egy lányhoz, akivel táncolsz, közben beszélgethettek, nem beszélve h egy nő szemében mekkora for, ha tudsz táncolni. Idővel az önbizalmad is megjön, belátod, h nem egy nagy csoda a "NŐ", így máshol is könnyebbé válik majd az ismerkedés. Nekem bejött, mióta táncolok 16 éves korom óta erőteljesen ível felfelé a nőknél a sikerem. Most 24 vagyok, és már 3 éve egy lánnyal vagyok, akit mondanom sem kell táncon ismertem meg ;)
2011. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
akkor most már nyilván megtanultad, hogy a boldogság nem telefonokon meg ilyen divatszarokon múlik. egyébkén 18 évesen nem vagy lekésve semmiről. Várj türelmesen, biztos akad egy csaj, aki nem a pénzedért fog szeretni. Csak ne légy magamutogató. A tisztességes lányok úgysem a külsőre meg a lóvéra buknak.
2011. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Szeretlek.

15L

2011. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Eskü mintha én írtam volna a kérdést :DD
2011. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Mivan a mai fiúkkal..? Komolya.Tiszta gyáva mind.:O
2011. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Komolyan*

Elnézést.:$$

2011. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Hát most mondd meg....hihetetlen :P
2011. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Szerintemis..://
2011. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Első:Csak én nekem valahogy nem ügyes a láb tudomásom sokat kéne szerintem járni táncolni.

Második:Igen rájöttem mondjuk használni jó de hogy állandó boldog nem lesz tőle az ember az tuti :S

15/L Szeress..:D

Utolsó:Úgy látom ezek szerint nem csak én vagyok ilyen cipőben.

2011. nov. 8. 22:16
 10/38 A kérdező kommentje:
Ja nem lennénk gyávák hanem lenne sok beképzelt lány..:S
2011. nov. 8. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!