Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok.Tudom hogy már sok ilyesmi kérdés volt de az én esetem kicsit más.Meg van minden nem ami egy 18 évesnek megvan sőt több is.Xbox 360,PC,iPhone 4.De mégse vagyok boldog.Szüleim egyáltalán nem foglalkoznak velem.Barátnőm sincs.Nem tudom hogy kéne szerezni egy nekem valót.Próbáltam neten de nem megy.Utcán meg nem merek csak úgy oda menni egy nekem tetsző lányhoz.Volt már régebben is meg mostanság is 1-2 lánnyal szemezés.De a buszon leszólítani..Komolyan már néha annyira szeretném ha egy lány azt mondná nekem hogy szeretlek.Hogy próbáljak meg becsajozni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 21:57
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Adni tudnám önmagam csak annyira nem merek megszólítani 1 lányt nem hogy 2-3 t..:S

Ma is egy bevásárló központban Wifiztem és egy lány nézett állandóan aki a barátnőjével beszélgetett.Nagyon egy vidám lány volt elég sokat nevetett.

Ajj de gyáva vagyok.

2011. nov. 10. 17:21
 32/38 anonim ***** válasza:
Ezen viszont csak Te tudsz változtatni :) Elhatározás és akarat kérdése az egész. Szóval nem nyafogni, hanem cselekedni ;)
2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van át kell egy kicsit gondolnom meg akar erőt venni magamon.Mert így nem lesz olyan barátnőm akit akarok..

Mert mondjuk akinek bejövök nekem meg ő nem jön be...:S

2011. nov. 10. 21:44
 34/38 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az agyad addig amíg megszólítod. Tereld más felé és a lábaidat irányítsd arra felé. köszönj neki, kapcsold vissza az agyad és már odamentél. Aztán ha az első pár nem jön össze ki nem sza*ja le van még millió
2011. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Az agyam kikapcsolása abban rejlik hogy nem gondolok semmire?
2011. nov. 11. 23:21
 36/38 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Neten próbáltam én is de hát az egyáltalán nem olyan.:S
2011. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Élőben meg nem olyan könnyű...:S
2011. nov. 12. 01:10
 38/38 anonim ***** válasza:
csendes lányokbol is találkoztam akkora bunkóval mint a ház
2012. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!