Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok.Tudom hogy már sok ilyesmi kérdés volt de az én esetem kicsit más.Meg van minden nem ami egy 18 évesnek megvan sőt több is.Xbox 360,PC,iPhone 4.De mégse vagyok boldog.Szüleim egyáltalán nem foglalkoznak velem.Barátnőm sincs.Nem tudom hogy kéne szerezni egy nekem valót.Próbáltam neten de nem megy.Utcán meg nem merek csak úgy oda menni egy nekem tetsző lányhoz.Volt már régebben is meg mostanság is 1-2 lánnyal szemezés.De a buszon leszólítani..Komolyan már néha annyira szeretném ha egy lány azt mondná nekem hogy szeretlek.Hogy próbáljak meg becsajozni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 21:57
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Nem úgy értettem a fiúknak milyen lány jön be hanem hogy a lányoknak milyen tulajdonságú fiú jön be inkább.Pl:bunkó,rendes stb.

2011. nov. 9. 07:13
 22/38 anonim ***** válasza:

Az, hogy a csajoknak mi jön be a korral változik (tapasztalat). 15-18 éves koromig a külső volt a meghatározó. Most már inkább a belső az, amire figyelek. Ha le tud nyűgözni egy pasi a személyiségével a külső csak egy másodkategóriás tényezővé válik. Szóval ez nagyban függ attól, hogy milyen korosztályon belül keresgélsz.

A félénkségre meg annyit tudok mondani, hogy csendesebb lányoknál próbálkozz. Kisebb a esélye, hogy belefutsz egy oltári nagy ribancba. Feltéve, ha nem pont a ribiket keresed...

19/L

2011. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Hát inkább 15-18 közötti korosztályból szeretnék.

A Ribancokat meg egyenesen gyűlölöm.

Csak még az akadályozz hogy a legtöbb lány barátnővel járkál..

2011. nov. 9. 15:44
 24/38 anonim ***** válasza:
És ez így is marad még egy darabig. De sztem abban sincs semmi ciki, ha úgy mész oda vkihez, hogy nem egyedül van :) Bármilyen indokkal lehet beszélgetést kezdeményezni. Suliban meg pláne ;)
2011. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Suliba nincs egy nekem tetsző lány se.

Ma is olyan aranyos barna hajú lányokat láttam(az ilyen lányok az eseteim)

Ha oda megyek mondjuk 2 lányhoz utána nem beszélnek ki? :S

2011. nov. 9. 16:03
 26/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kibeszélnek, de legalább így beszélnek rólad :D Az már csak rajtad és rajtuk múlik, hogy mit. Igazából nem hiszem, hogy sokat veszíthetsz ha megpróbálod :P
2011. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Csak az a baj még hogy én elégé eltudok pirulni..Na erről aztán beszélhetnének.Tök ciki hogy pirulós vagyok..
2011. nov. 9. 23:05
 28/38 anonim ***** válasza:
kit érdekel, h mit gondolnak? úgy őszintén...
2011. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Ja szokták mondani hogy nem számít más véleménye.

De ha már sok embernek ugyan az a véleménye az már jelent valamit.

2011. nov. 10. 00:37
 30/38 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy önmagad add! Ha pirulós vagy, akkor el fogsz pirulni. És? Nem hinném, hogy ez akkora probléma lenne :P Ki tudja...lehet, hogy pont ez fog megtetszeni egy lánynak :)
2011. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!