Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szerezzek barátnőt, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Na szóval,szeretnék már hosszú ideje barátnőt de igazság szerint nem vagyok az a beszédes típus. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek, az elutasítástól félek... Egyszerűen nem vagyok az a nagy csajozós aki minden csajt felszedne csakhogy megkúrálja, nekem igazi belevaló de hűséges barátnő kell... Diszkókba sem szoktam járni... Szóval egyszerűen nem tudom hogy ismerkedjek egyátalán...
2011. ápr. 24. 09:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg 17 éves vagyok.
2011. ápr. 24. 09:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, ne diszkóban akarj magadnak keresni csajt. az nem igazi lány.(kinek nem inge...)

Menj olyen helyekre amik érdekelnek és akkor hozzád hasonló lányokkal találkozhatsz. Szólítsd meg őket, ha valami balul sül el, tökmindegy valszeg úgyse találkoztok többet :D

Nekem szar a helyzetem mert én egy osztálytársamba vagyok belezúgva (vagyis voltam, mert visszautasított) de mégis mindennap bemegyek, a szemébe nézek , ha tesin párba vagyunk akkor csinálom vele a feladatot. Már túlléptem rajta :D

14/L

2011. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a másik gond hogy eljárni se szoktam nagyon, ha megyek is focizni megyek :(
2011. ápr. 24. 09:42
 4/6 A kérdező kommentje:
ha lenne kivel az más lenne... még az veszi el az önbizalmam hogy nem vagyok valami magas sem mindössze 178centi kb :(
2011. ápr. 24. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerkedj bárhol! Az nem gond, ha nem vagy beszédes típus, a lányoknak úgyis csak a külső számít!
2011. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Milyen érdekes nekem is hasonló gondom van csak én 169 magas vagyok ami lehet, hogy elég alacsony a lányok körében?


Meg járok kondizni is gondolom a lányok nem "lányos fiúkra" buknak habár ismerek olyanokat.

17/F

2011. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!