Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok.Tudom hogy már sok ilyesmi kérdés volt de az én esetem kicsit más.Meg van minden nem ami egy 18 évesnek megvan sőt több is.Xbox 360,PC,iPhone 4.De mégse vagyok boldog.Szüleim egyáltalán nem foglalkoznak velem.Barátnőm sincs.Nem tudom hogy kéne szerezni egy nekem valót.Próbáltam neten de nem megy.Utcán meg nem merek csak úgy oda menni egy nekem tetsző lányhoz.Volt már régebben is meg mostanság is 1-2 lánnyal szemezés.De a buszon leszólítani..Komolyan már néha annyira szeretném ha egy lány azt mondná nekem hogy szeretlek.Hogy próbáljak meg becsajozni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 21:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Azért Drága..a pasikat sem kell félteni etéren.;)
2011. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Tudom ! :)

De azt nem értem még sok lány ismerős mondja hogy húú de aranyos és kedves vagyok.De még sincs barátnőm..Szerintem mert félénk vagyok..:S

2011. nov. 8. 22:24
 13/38 anonim ***** válasza:
Akkor nelegyél félénk. Legyen neked is nagy arcod..aztán keményíts be a csajoknál...mert ha erről csak irogatsz,nem lesz senkid.;)
2011. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami..:S
2011. nov. 8. 22:27
 15/38 Paladin810 ***** válasza:
Jár el a barátaiddal bulizni és előbb utóbb csak meg ismerkedsz valakivel. ;) ui : A 22:12-es hozzászólónak: Nem gyávák csak nincs önbizalmuk.
2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Hát barátaim úgy igaziak nincsenek csak úgy mond haver félék.:S
2011. nov. 8. 22:37
 17/38 anonim ***** válasza:
Van pénzed és nincs barátnőd??? Hát te tényleg életképtelen vagy. Taigetosz.
2011. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem...

A legtöbb cucc amim van vagy hitelre vagy kölcsönkérek és apróként vissza adom..

Ha lenne pénzem nem az országba lennék már..

2011. nov. 8. 23:37
 19/38 A kérdező kommentje:
Csak azt se tudom igazán hogy milyen stílusú fiúkat szeretnek jobban a csajok..:S
2011. nov. 9. 00:03
 20/38 anonim ***** válasza:

Jóreggelt.

Te amatőr..nemaz a lényeg,hogy milyen tipusú nő jön be a többi pasinak,hanem neked mijön be..attől,hogy xy-nak a szőkék jönnek be,neked meg lehet,hogy a barnák....

2011. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!