Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában nem tartoztam az un. menők,nagyszájúak csoportjába, és ezért ők valamilyen szinten lenéztek stb. Elveszett teljesen az önbizalmam. Most új suli, új haverok, nagyon jó minden, de azt érzem hogy üres az életem. Jó lenne ha lenne egy barátnőm akit szeretek, megcsókolom, megölelem stb. Magyarul konkrét szerelmi vágyam nincs senki iránt, és ez hiányzik nekem. Nincs ki iránt tápláljak érzéseket, vagy közeledjek felé. Eddig még sose volt barátnőm, de már úgy érzem hogy muszáj, mert ez így szörnyű. Nem múlik el nap, hogy ne gondoljak olyan dolgokra hogy: de jó lenne egy csajjal lenni kettesben. Segítsetek, mit tegyek? (értelmes válaszokat várok)

15/F


2012. febr. 26. 00:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha neked nem tetszik senki, akkor még nem kéne próbálkoznod... Nekem például lehet, hogy rosszul esne, ha már egy fiúval jóban vagyok, szemembe néz, stb.. és utána kiderül, hogy nem is tetszek neki, csak szeretne egy kapcsolatot. Amúgy viszont tényleg járj nyitott szemmel, és egyszer biztos valakinek megtetszel, és majd ő is neked.. Esetleg párhuzamos osztályokban is próbálkozhatsz..

Vagy majd jövöre az akkor feljövő osztályokkal :) DE az még sokára lesz..

2012. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy olyannál fogok próbálkozni aki nem jön be. ^^ Volt már nem1 olyan aki bejött, de az mind 1-2-3 évvel idősebb volt mint én :S és még kapcsolatban is voltak.
2012. febr. 26. 21:03
 23/23 anonim ***** válasza:
én láttam a tecsóban 50%-al leértékelve
2012. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!