Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Hogyan szerezzek vissza egy skorpiót?

Figyelt kérdés
2 Hónapja szakított velem Skorpió horoszkopú barátom (7 hónapig voltunk együtt). Azóta többet vitáztunk mert volt egy kis kavarás. Tegnap felhívott, tök nyugodtan elbeszélgettünk, hülyültünk, kb fél óráig beszéltünk telón. Aztán mondta, hogy megy mert fáradt, elég késő is volt már majdnem éjfél, annyit mondott, hogy majd még beszélünk. Facen vissza jelölt, de nem írt még. Tudni kell, hogy eléggé távol lakunk egymástól, tehát a találkozás akkor lehetséges, ha rá tudom venni, hogy ide jőjjön. Hogy lehet hatni egy skorpióra, hogy újra felfigyeljen rám? Bármilyen kis apróság lényeges.
2013. jún. 17. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ennyire elvetemülten hinni abban a horoszkóp baromságban, hogy a kérdést is így teszed fel?


Én megyek nyakon rúgom magam esküszöm.

2013. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hozass 2 Tatra homokot, a skorpiók szeretik a sivatagot
2013. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Afrikában százával vannak skorpiók a sivatagban, csak vigyázz mert szúr!
2013. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű.:Teszel az ajtó elé egy kis skoprió eleséget.Aztán föléje egy kis csapdát és kész.
2013. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te elhagytál egy skorpiót????? MEG NE marjon valakit :O
2013. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok,de nem hiszek az ilyesmiben.


Ha te voltál a hibás,akkor őszintén valld be és őszintén kérj bocsánatot.

Nálam ezzel kapnál esélyt az esélyre.

2013. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én voltam a hibás, bocsánatot kértem megbeszéltük, de semmi. Az előzőeknek meg igen lehet hinni a horoszkópban mert amit a skorpióról olvastam minden igaz exemre. Csak a visszacsábításról nem találok semmi értelmeset :/
2013. jún. 17. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobban járt, hogy otthagyott. Véletlenül nem a hülyeségeid miatt volt?
2013. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sok hülyeséget csináltam, de mindig megbeszéltük. Nem volt gond, viszont mikor eszébe jutott, hogy talán szakítani kéne, végül azért szakított mert kétségbe estem és könyörögtem :(
2013. jún. 17. 23:07
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Hülyeség alatt most a horoszkópot értem.
2013. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!