Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van vagy felfujom az ugyet?!

Figyelt kérdés

Tegnap allamvizsgaztam.Mindenki gratulalt meg az is aki nem is ismer csak latta hogy kioltozve jovok valahonnan.A parom viszont nem gratulalt..mikor mondtam neki hogy rosszulesett azt mondta hogy mit vartam hogy vigyazzba alljon? Ugy ereztem nem erdekli hogy ez fontos nekem meg ha csak egy papir is.Kuldtem neki vizsga utan egy smst hogy megvolt az ertekeles es otos lett es vissza sem irt.Masokat felhivott a parja..tisztara rosszul esett.

Szerintetek tulreagalom?


2013. jún. 13. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gyerekszerelemnél még annyira nem számít, de felnőtt kor felé már nagyon nagy jelentőssége van a szociális, anyagi, és egisztenciális státuszkülönbségeknek.


A pasid talán szakmunkás attitűddel rendelkezik, és fogalma sincs, hogy milyen egy diploma (azt hiszem főiskolát vagy egyetemet végeztél, már csak az államvizsga kapcsán...)


Vagy az is elképzelhető, hogy a pasid is tanult ember, viszont úgy véli hogy te büfészakon végeztél...


Mi a végzettséged, ha már itt tartunk???

2013. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és amúgy a válasz a kérdésedre: Igazad van, nagyon nagy illetlenség és tahóság volt amit mondott, meg amit mondott.


Már csak illemből is illik gratulálni (még akkor is ha nem szeret)

2013. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sokan alaptalanul vannak nagyra a diplomájukkal. Lehet hogy ez is belejátszott, nem ismerjük a körülményeket.
2013. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reagálod túl.

Persze azért kétségbe nem kell ezen esni, csak illett volna gratulálnia.

2013. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sokan írtátok, hogy hátha azért mert az ő végzettsége alacsonyabb. De nem alacsonyabb, mert mérnök. Nagyon bánt a dolog,de ő ezt nem érti..

4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt is élünk.De egyébként ünnepekkel és ilyen dolgokkal kapcsolatban ilyen a felfogása.Például a diplomaosztómra sem jön, mert dolgozik (hétköznap lesz az osztó), ezt még megértem..de este megyünk a családommal vacsorázni, oda már jön persze de ott is miatta suerveztük fél 8ra az éttermet, mert estig dolgozik. Én ezt is megértem valahogy..De ezt hogy meg sem kérdezte, hogy "na és mi volt? jó tételeket húztál?" vagy "na tök jó hogy jól sikerült. Csak ennyi kellett volna..És még én érzem magam hülyén, hogy megmondtam neki tegnap hogy ez a bajom..

2013. jún. 13. 14:02
 16/19 anonim ***** válasza:

Az általam korábban elmondottat szeretném ismételni:


"Vagy az is elképzelhető, hogy a pasid is tanult ember, viszont úgy véli hogy te büfészakon végeztél...


Mi a végzettséged, ha már itt tartunk???"



SZÓVAL???

2013. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás és menedzsment szakon végeztem a Corvinuson.
2013. jún. 13. 18:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Na akkor már meg is van a magyarázat.
2013. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem miert lenne ez magyarazat. Lett allasom is szoval meg az sem lehet gond hogy en nem keresek.
2013. jún. 15. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!