Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van vagy felfujom az ugyet?!

Figyelt kérdés

Tegnap allamvizsgaztam.Mindenki gratulalt meg az is aki nem is ismer csak latta hogy kioltozve jovok valahonnan.A parom viszont nem gratulalt..mikor mondtam neki hogy rosszulesett azt mondta hogy mit vartam hogy vigyazzba alljon? Ugy ereztem nem erdekli hogy ez fontos nekem meg ha csak egy papir is.Kuldtem neki vizsga utan egy smst hogy megvolt az ertekeles es otos lett es vissza sem irt.Masokat felhivott a parja..tisztara rosszul esett.

Szerintetek tulreagalom?


2013. jún. 13. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Sztem igazad van
2013. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
igen jogosan érzed így én sztem
2013. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon elkeseritett ez..foleg hogy nem erti miert bant engem ez.
2013. jún. 13. 11:42
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is kibuknék, hiszen hónapokat szenvedtem át a tanulással... Ha pár hete vagytok együtt talán nem gáz, de amúúgy...
2013. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Na ez aztán bazi nagy probléma. Majd ha nem találsz munkát akkor kezd el aggódni...
2013. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem ismerem,nem tudom neki mi a végzettséges,de lehet irigy rád.Sajnos létezik ilyen dolog kapcsolatban is.Vagy simán lesz@rja.Egyik sem jobb sajnos.
2013. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Zakathol ***** válasza:
94%
Azért ez egy elég fontos dolog egy ember életében, így ehhez illene gratulálni. Sajnos a partnered egy kretén, bunkó, gyökér. Lapáton a helye, mert nem tisztel téged egy cseppet sem.
2013. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%
Ne fújd fel... biztos elfoglalt
2013. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintetek tulreagalom?


Nem reagálod túl,csak annyit nem értek,hogy akkor miért vagy együtt egy ilyen emberrel........

2013. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos én pofon is basztam volna egy ilyen kijelentés után h vigyázzba álljon... -.-"
2013. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!