Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van most már nem?

Figyelt kérdés
Na sóval pár hónapja vagyunk együtt barátnőmmel. Van egy srác aki írogat neki facebookon. Ez elmondta nekem barátnőm mert nem érdekli az a srác és mondja is hogy ár szinte zaklatja meg állandóan randira hívja. Én mondtam a srácnak hogy álljon le. De nem tette. Utána mondtam másodjára is neki de kis idő mulva megint írt neki h mizujs. Pedig a barátnőm ár letörölte letiltotta de az a gyerek képes új profilt csinálni vhogy ráírhasson. ost harmadjára mondta el neki h álljon le. De nem áll le. Én szerintem ezt a gyereket úgy össze tötöm mint egy virágcserepet de nagyon !! Tudom nem megoldás de most talá indokolt abból biztos érteni fog!! Szerintetek?
2013. máj. 29. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, de rossz a billentyűzetem :/
2013. máj. 29. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani.
2013. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan zaklatja a barátnődet, akár fel is jelentheti!
2013. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az élet nagy problémái... menjetek le ti fb rol és akkor nem tud ott irogatni... hjaj de nagy a baj...
2013. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél már okosabb.. ne Te verd meg, abból bajod lesz.. veresd meg mással! A billentyűzetre meg ráfér egy csere ;)
2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van ötös :DD De komolyan nevetséges amit ez csinál...
2013. máj. 29. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: A barátnőd törli magát és akkor nem tudja zaklatni. 26N
2013. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy ő ver le téged
2013. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő ver le :DD sanszos... félütés lenne.. de Azota àt gondoltam és nem megoldàs..
2013. máj. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!