Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onzo vagyok? Vagy talan igazam van elfelolrol?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve eggyut vagyunk a baratommal.Eleg normalis kapcsolatnak mondhatnam, mivelhogy ha valami baj volt mindig megbeszeltuk.Igazan nagyon sokat turtem neki mert szeretem.Az a helyzet, hogy lesz egy buli ahova en sajnos nem tudok elmenni.O elszeretne menni, de en zokonveszem, hogy nem marad velem msn-ezni inkabb.Tudom, lehet hogy onzo vagyok de meg volt egy ilyen eset es abbol sem sult ki semmi jo.Megigerte, hogy tobbe nem megy nelkulem, most pedig a rei nota.Nem tudom megerteni, olyan furcsa egyszer-egyszer.Hogy kellene regalnom erre az egeszre?

Kerlek ne oltsatok, de bevallom talan a feltekenyseg piszkal kicsit....


2013. ápr. 13. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:

"elfelolrol"


Ez mi ez?

2013. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egyre népszerűbb ez az Esperanto nyelv :D
2013. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyu. Hagy menjen. Ha nem csal meg, nőtt a szemedben, hameg megcsal, inkább most derüljön ki, mint 10 év és

két gyerek után, nem?


Gondolom nem 30+ vagy, tehát időd mint a tenger.

2013. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De idegesit, hogy kezdi az olyan szovegeket, hogy muszaj menjen valahova, meg nem menne egy reszrol de mas reszrol megis...
2013. ápr. 13. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Buli helyett miért nem hozzád megy el?Vagy ez ilyen virtuális párkapcsolat?
2013. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a battyameknal vagyok, es hat nincs olyan kozel azert...
2013. ápr. 13. 00:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat?
2013. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok túl részeg, hogy nem tudom kiolvasni és dekódolni amit ez írt.
2013. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, sosem fogsz mellette lenni, és ha szeretne menni de nem mehet, mert te megtiltod vagy neheztelsz rá, akkor előbb utóbb szakítani akar majd. Tudom nehéz megbízni, de esélyt adhatsz. Nekem a mostani párommal remekül működik ez a dolog , az elején féltem ha egyedül megy el akkor megcsalhat, és én is mentem vele, ha nem éreztem jól magam akkor ő neki sem telt jól. De a mai napig eljárunk külön is szórakozni, sőt elvisz utánam jön, vagy éppen fordítva, és annyira jó érzés, mikor a barátnőim után koslatnak hívogatják, és engem nem bosszant. Ettől még jó kapcsolatunk van 4 éve együtt vagyunk, és ezt a szabadságot érezni valami csodálatos dolog, és még is ott van. Megbízunk egymásban, nem csaltam meg sosem, és tudtommal ő sem, és nem kell hazugságokhoz folyamodjunk. Ha meg csal nem mindenki előtt fogja úgy sem, persze ha szeret. Foglald el magad addig te is valamivel, én sütők főzök olyankor, másnapra akár reggelig is, amíg utána kell menjek, ezzel tudom a legjobban lefoglalni magam :) aggódhatsz érte, egy pici féltékenység egészséges is ha fontos neked. De nem fog kevésbé szeretni ha elmegy. Ha meg megcsal kiderül és foghatod a kezét, ott lehetsz vele és úgy is megteszi ha akarja.
2013. ápr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!