Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szóltok ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szóltok ehhez, tényleg igazam van?

Figyelt kérdés

Már huzamosabb ideje szedek gyógyszert, aminek az a hatása, hogy nem vagyok pattanásos, fogytam, és nőiesebb lett az alakom. Hormonproblémáim voltak, ezért írták fel a gyógyszert. Most fogok dokihoz menni, ugyanis ezt a készítményt már nem lehet felírni. Tiszta stresszből állok, mert félek, hogy ha valami újat ír fel, ami esetleg nem használ, (ha felír egyáltalán valamit) akkor megint olyan csúnya és formátlan leszek, mint előtte. Ki fog így rám nézni? Senkinek nem fogok kelleni! Eddig is eléggé problémás voltam párkapcsolati téren, most pedig lassan bele kell törődnöm, hogy úgyse fogok senkinek kelleni. A férfiak nem hiszem, hogy tolerálják egy nőn a túlsúlyt, és a pattanásosságot :,(

26/L



2013. ápr. 6. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ne egy gyógyszertől várd a formádat, hanem a sporttól.
2013. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ez butaság nem kell bele törölnöd küldj 1 képet hogy nézel ki nem lehetsz annyira csúnya...
2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ebben meg igazad van sportolj stb ... az se tenne

rosszat..

2013. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet csak hasból fogyni! A mellemből meg nem akarok leadni egy dekát sem... És a pattanások hogy fognak elmúlni, ha mindez a hormonzavartól van?
2013. ápr. 6. 17:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Jajj ezen ne problémázz már annyit. Amit ha felírnak és nem jó akkor visszamész. Ex párjaimnál is volt olyan amelyik nem volt jó. De azért ma már nem olyanok mint régen.

Amúgy meg sportolj ja! :)

2013. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a pattanások idővel elmúlnak.. de a hormonzavart hormonnal kezelni azért elég meredek dolog. mi lenne, ha tényleg tornáznál? az jó.. és a közérzeted is jobb lesz tőle..
2013. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Fú, jönnek a válaszok rendesen. MOST, hogy szedem még a gyógyszerem, azt mondják, hogy jól nézek ki. De ha a dokim azt mondja, hogy hagyjak szünetet, vagy egy olyat ír fel, ami nem hat, akkor megint virítani fogok a pattanásoktól! A túlsúly annyira nem zavar, mert nem is olyan sok, nem vagyok kövér, inkább "husis", de ha megint rügyezni fog a fejem, belebolondulok...
2013. ápr. 6. 17:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen sportot javasolnátok, ami aszthmásoknak is jó?
2013. ápr. 6. 17:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Ami közben rendesen kapsz levegőt és tudod szabályozni a légzésed rendesen, pl elliptikus tréner jó lehet erre.
2013. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne egy "elötte-utána" kép... mert ha tényleg "csak2 a gyógyszer miatt voltál szép elmondásod szerint akkor tulajdonképpen csak áltatod magadat is és a pasiakt is.

De én ezt nem hiszem el. Ha a bogyok nélkül nem kellesz a pasiknak akkor nem azért nem fgosz kelleni mert állitásod szerint visszacsunyulsz hanem azért mert látni fogják hogy görcsösen probálsz szép lenni és sokat bánkodsz ez miatt.

2013. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!