Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm kb fél éve szakítottunk 8 hónapig voltunk együtt. Van neki már barátja azót. DE még mindíg engem tart a legfontosabbnak minden kis titkot elmond mindent tudok róla teljes mértékben megbízik bennem jobban mint bárki másban legalább is ezt mondja de szerintem így is van. Nagyon sokszor lehordtam szakítás után kiabáltam vele de semmi harag nincs benne pedig lenne rá oka csúnyán bántam vele részben meg is érdemelte. Az utóbbi időben egyre többet beszélünk eddig is beszéltünk de nem ennyit. Szerintetek mit akar? Megbánta volna a dolgokat? Jelenleg van barátja is.

2013. jan. 16. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kemény.
2013. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még ő maga sem tudja, hogy mit akar
2013. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés Te mit akarsz!!!!!!!!!!!

Ha megvan a válaszod akkor cselekedj.

2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az durca sztem lazán szakitana pasijával érted
2013. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon jól megvannak és szereti is a srácot :)
2013. jan. 16. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor miért ír neked? ha mindent elmond akkor benned bízik meg jobban mint a palijában..
2013. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy miért szakítottatok? Ha ő dobott ki, akkor a helyedben én nem beszélnék vele többet. Ha egy lány kidob, akkor utána viselje el a következményeit, azaz te most olyan helyzetben vagy, hogy ha leszarod, akkor utána ő bánhatja...

Ha meg te dobtad, akkor most minek beszélgetsz vele? Azért dob valaki valakit ,hogy lezárja vele a kapcsolatot és ki-ki menjen a maga útjára. Akkor nem értem, minek kell most is lelkizni egymással. Akartok még valamit egymástól? Mert ha nem, akkor hagyjátok egymást. CSak a csaj barátját bántjátok meg ezzel esetleg. Szóval kicsit furcsa, és számomra érthetetlen, nem egészséges szituáció ez, ami tele van konfliktuslehetőségekkel.

2013. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SevN ***** válasza:
Jajj de aranyos:) Téged akar, csak még nem tud róla, hehe:)
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!