Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szóltok ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szóltok ehhez, tényleg igazam van?

Figyelt kérdés

Már huzamosabb ideje szedek gyógyszert, aminek az a hatása, hogy nem vagyok pattanásos, fogytam, és nőiesebb lett az alakom. Hormonproblémáim voltak, ezért írták fel a gyógyszert. Most fogok dokihoz menni, ugyanis ezt a készítményt már nem lehet felírni. Tiszta stresszből állok, mert félek, hogy ha valami újat ír fel, ami esetleg nem használ, (ha felír egyáltalán valamit) akkor megint olyan csúnya és formátlan leszek, mint előtte. Ki fog így rám nézni? Senkinek nem fogok kelleni! Eddig is eléggé problémás voltam párkapcsolati téren, most pedig lassan bele kell törődnöm, hogy úgyse fogok senkinek kelleni. A férfiak nem hiszem, hogy tolerálják egy nőn a túlsúlyt, és a pattanásosságot :,(

26/L



2013. ápr. 6. 17:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Előtte is volt pasim, és ahogy írtam, fogytam valamit, meg a cicim lett valamivel, szerintem nem sokkal nagyobb. Bár lehet, hogy a formám megmaradna, mivel a pufibb időszakom már 6-7 éve volt, lehet ez életkori sajátosság is, hogy nem olyanok az arányaim huszonx évesen mint 17-18 év körül. De negem még ez sem zavarna, de ha kipattisodok megint, én magamba forgatom a kést.
2013. ápr. 6. 17:43
 12/19 A kérdező kommentje:
Szóval igazából a pattikkal van bajom, mert a hormonzavartól van, és tudom, hogy a világon semmi nem tüntetné el.
2013. ápr. 6. 17:46
 13/19 A kérdező kommentje:
Szóval igazából a pattikkal van bajom, mert a hormonzavartól van, és tudom, hogy a világon semmi nem tüntetné el, mármint semmilyen kozmetikum. És ez így is maradna, egészen a változókorig, ezt a doki mondta.
2013. ápr. 6. 17:47
 14/19 anonim ***** válasza:
pilates, vagy vmi lazább aerobic. de inkább a pilates, vagy az úszás.. minden izmot megmozgat, de nem hinném, h fulladnál tőle..
2013. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én a jógára gondoltam... Az a baj, hogy ahol élek, ott semmi ilyen lehetőség nincs. De idén ősszel visszamegyek suliba, ott el lehet járni jógázni. Még ha nem is fogyok, legalább egy kicsit megmozgastom az izmaimat.
2013. ápr. 6. 18:00
 16/19 anonim ***** válasza:
a jóga is jó, bár az nekem túl lassú meg uncsi, de neked tökéletes lenne sztem, na meg a séta.. az nem kerül semmibe:) meg vannak a neten edzésprogramok, lehet körülnézni..:)
2013. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a pattanást nem, a túlsúlyt egy darabig :P
2013. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mondom én, mehetek így a levesbe...
2013. ápr. 6. 20:28
 19/19 anonim ***** válasza:
de mi a franctól lennél túlsúlyos, ha mozogsz? és minek idegeskedsz azon, ami még meg se történt??? tipikus női logika.. habár én is nő vok:D az orvost kérdezd meg elsősorban, aztán lehet idegeskedni.. de nem kell:)
2013. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!