Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a múltkori srác, akit "megvert" a barátnője, aki harcművész, mert drámázott, hogy a haverokkal mentem múltkor sörözni és egyik barátnője azt mondta neki, hogy látott más csajjal (miközben csak összekevert mással). Képzeljétek el, lebukott a barátnőm. Egy olyan szórakozóhelyen smárolt és egész este lógott egy sráccal, ahová én eddig egyszer sem tettem be a lábam. Egy ismerősömnek feltűnt, olyan, mintha a barátnőm lenne, közelebb ment, és megszólította: ő meg tök zavarban volt és hebegett habogott a pasival az oldalán. Majd amikor megkérdezte az ismerősöm, ki ez a pasi, félrehívta a barátnőm és annyit mondott neki, hogy egy régi jó haver, akivel ezer éve nem taliztak. Csak azt nem tudja a barátnőm, hogy az ismerősöm lefotózta őket a buliban smárolás közben és már elküldte az imént a képet. Én összecsomagoltam a cuccait (mert egy albiban lakunk, kalap-kabát) és már várom, hogy hazajöjjön, elküldöm végleg. S még engem gyanúsított meg az idi.ta barátnője, hogy más nővel látott.


26 éves pasi


2013. jan. 17. 01:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Álszentség megvan. :D


Írd le majd, mi történt!

2013. jan. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna összecsomagolni neki, csinálja meg szépen magának. :)
2013. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Rendben, leírom majd.


Utolsó, meggyorsítom az eltávozását. Megtanítottak rá az életben, hogy felesleges drámázni ezen, szépen nyugodtan kell elküldeni a 3.14csába. Nem fogok jelenetet rendezni. Kíváncsi leszek, ha hazaér, akar-e majd közeledni...meg eleve hogy néz tükörbe. Sánta kutyát hamarabb utolérik, mint a hazug embert. Ezt bebukta. Így járt, ilyen f@szit sose fog találni magának, aki ennyire szerette.

2013. jan. 17. 01:19
 4/25 anonim ***** válasza:
Küld el a linket a múltkori kérdéseddel, léci. :) És jelentsd mi lett!! :)
2013. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Jól fogod fel.


Azért elképesztő. Megver harcművészként, megvádol, utána meg smárol valakivel.

De azt kapod, amit adsz. Nem kell meglepődnie.


21/N

2013. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Jól tetted, KARMA! Majd írd le mi lett végül. 20/F
2013. jan. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nehéz helyzet, de néha meg kell húzni a határokat.

Hajrá!

2013. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom, mert ez már új regem, a másikkal technikai gondjaim akadtak, de majd igyekszem. Ok. Leírom.
2013. jan. 17. 01:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó hozzáállás :)


Egyébként nem sajnálod kitenni? Mondjuk ahogy így kivettem a múltkori meg a mostani írásodból is, a bizalom neked elég fontos ügy. És ő eljátszotta...


Csak vigyázz meg ne verjen megint :D


Na és tényleg.. majd írd ám le mi lett :)

Sok szerencsét hozzá!

2013. jan. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A bizalomnak minden embernél komoly ügynek kéne lennie. Mégis, hogy élj együtt valakivel, aki állandóan a szemedbe hazudik? Vagy mért tarts fenn bármiféle kapcsolatot ilyennel?
2013. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!