Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a múltkori srác, akit "megvert" a barátnője, aki harcművész, mert drámázott, hogy a haverokkal mentem múltkor sörözni és egyik barátnője azt mondta neki, hogy látott más csajjal (miközben csak összekevert mással). Képzeljétek el, lebukott a barátnőm. Egy olyan szórakozóhelyen smárolt és egész este lógott egy sráccal, ahová én eddig egyszer sem tettem be a lábam. Egy ismerősömnek feltűnt, olyan, mintha a barátnőm lenne, közelebb ment, és megszólította: ő meg tök zavarban volt és hebegett habogott a pasival az oldalán. Majd amikor megkérdezte az ismerősöm, ki ez a pasi, félrehívta a barátnőm és annyit mondott neki, hogy egy régi jó haver, akivel ezer éve nem taliztak. Csak azt nem tudja a barátnőm, hogy az ismerősöm lefotózta őket a buliban smárolás közben és már elküldte az imént a képet. Én összecsomagoltam a cuccait (mert egy albiban lakunk, kalap-kabát) és már várom, hogy hazajöjjön, elküldöm végleg. S még engem gyanúsított meg az idi.ta barátnője, hogy más nővel látott.


26 éves pasi


2013. jan. 17. 01:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ember ha összecsomagoltál neki nyugodtan kipakolhatod az ajtó elé egy kis jelzés neki hogy be se tolja a pofáját ...
2013. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok. Igen jol erzed, nalam a bizalom elvi kerdes. Mivel eddig sosem csaltam meg senkit, ezutan sem tervezem. Ha megtennem, ok@dnek magamtol. Nem itelkezem, ilyenkor sokan azt mondjak, az osszes no rib@nc, de tudom, hogy nem lehet igy. Hogy nem sajnalom kirakni? Nem, de mivel emberbaratira neveltek, az ejszaka kellos kozepen nem dobom ki az esore, akarmivel is all elo. Reggel angolosan lelephet, innentol azzal szeretkezik, akivel akar.
2013. jan. 17. 01:57
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen, jól írod, ez így helyes. Az úr a pokolban is úr!
2013. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Pontosan így kell csinálni.


Minden tiszteletem a tiéd! :)

2013. jan. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2013. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

összecsomagolás jó ötlet


én a helyedben (már ha az időpont engedi, a cuccait kiraknám a bejárati ajtó elé, a folyosóra, és lecseréltetném a zárakat amíg hazajön. jól látható helyre kitenném a kinyomtatott csókolózós képet, egy üzenettel: remélem jól szórakoztál:)


jól csináltad!


26/N

2013. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nagyon nem ír semmit a kérdező... reméljük nem esett semmi bántódása :S :D
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet megverte megint az a csaj :/. Zárat kellett volna cserélni meg kirakni a cuccát, nem beengedni éjszakára.
2013. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ma szépen elküldtem melegebb éghajlatra. Nem akartam megalázni utolsó a módszerrel, meg persze a lépcsőházban sem akartam, hogy mások rajtam röhögjenek, nem tettem ki a képet az ajtóra. Elment a barátnőjéhez lakni. Így járt, amelyik nő a bizalmát eljátssza nálam, az veheti a kalapját, kabátját és elosonhat szépen csendben. :) Ge.i szar most, de azért nem olyan gáz. Van rutinom ebben. :D
2013. jan. 17. 20:14
 20/25 anonim ***** válasza:

Hát nem hangzik jól, de nincs mit tenni.. :\


Majd kievered aztán találsz másikat :)


És ha mondjuk megbánja nagyon és bocsánatot akar kérni mindenáron? Vagy ez nem elképzelhető?

2013. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!