Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a múltkori srác, akit "megvert" a barátnője, aki harcművész, mert drámázott, hogy a haverokkal mentem múltkor sörözni és egyik barátnője azt mondta neki, hogy látott más csajjal (miközben csak összekevert mással). Képzeljétek el, lebukott a barátnőm. Egy olyan szórakozóhelyen smárolt és egész este lógott egy sráccal, ahová én eddig egyszer sem tettem be a lábam. Egy ismerősömnek feltűnt, olyan, mintha a barátnőm lenne, közelebb ment, és megszólította: ő meg tök zavarban volt és hebegett habogott a pasival az oldalán. Majd amikor megkérdezte az ismerősöm, ki ez a pasi, félrehívta a barátnőm és annyit mondott neki, hogy egy régi jó haver, akivel ezer éve nem taliztak. Csak azt nem tudja a barátnőm, hogy az ismerősöm lefotózta őket a buliban smárolás közben és már elküldte az imént a képet. Én összecsomagoltam a cuccait (mert egy albiban lakunk, kalap-kabát) és már várom, hogy hazajöjjön, elküldöm végleg. S még engem gyanúsított meg az idi.ta barátnője, hogy más nővel látott.


26 éves pasi


2013. jan. 17. 01:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Fura volt nagyon, amikor hajnalok hajnalán hazaért. Természetesen megmutattam neki a képet, és megpróbálta megmagyarázni. Mondtam neki: Ezen mit kellene megmagyarázni? Mondtam neki, mi lett volna, ha én teszek ilyet és aztán megpróbálnám megmagyarázni. Elhitte volna? Aztán belátta, hogy nem, így beismerte a tettét. Azt mondta, elgyengült a zene és pár pohár bor miatt. Mondtam, hogy aki nem tudja mit cselekszik, amikor iszik, akkor ne igyon.


De valahol éreztem, hogy ez nem a piának tudható be. Szerintem elkényelmesedett, hogy túl korrekt voltam vele mindig is és mint tudjuk, az emberek nagy része változatosságra vágyik. Hm, nem vagyok pedig unalmas alak. De van, hogy a 101% sem elég. Ilyenkor nincs más, új lapot kell húzni és vissza sem nézni. Vagy csak az én filozófiám ez? Ha már ilyet tett, érzelmileg nem működik köztünk valami. Nem volt értelme tartani és menteni a dolgokat.


Persze hajnalban kezdeményezte volna a szexet, de én azt mondtam neki, hogy nem kívánom. Nem szeretném. Aztán nagy nehezen megértette. Délelőtt el is költözött.


Útravalóul annyit mondtam neki: "Az éltben tanulunk, így vagy úgy...minden jó! :D

2013. jan. 17. 20:24
 22/25 anonim ***** válasza:
még volt képe kezdeményezni?? jesszus..nagyon jó, hogy kiraktad. 100x különbet érdemelsz:) ennél szerintem mindenki..
2013. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát haver... Ez a magából kiindulás tényleg nagyon igaz a legtöbb embernél(bár szerintem én nem szoktam magamból kiindulni, mert bár mindenki fele ilyen korrekt lenne párkapcsolatban..). Barátnőm is 1 évig hazudozott nekem, és én 1 év után tudtam meg. Addig meg heti szinten volt az, hogy SZERINTE én kettős életet élek, és nem is önmagam adom, ha elmentem valahova, akkor szerinte hazudtam neki, hogy hova és miért megyek, mit csinálok.


Aztán kiderült, hogy ő hazudozott, és mivel pontosan tudta, hogy milyen könnyen lehet hazudozni egy párkapcsolatban, így azt is tudta, hogy ha akarnám, én is megtehetném, és így rettegett ettől, mint a tűztől.



Ez a piás dolog meg a lehető legundorítóbb kifogás. Nekem az a koncepcióm, hogy a piának ilyen esetben nem a "gátlásmegsemmisítő" hatása az ok a megcsalásra, hanem a "bűnbak" szerepe,amire bárki hivatkozhat az önvédelmi mechanizmus torzításaként. Mert hisz ő alapból nem egy ribanc, csak a pia tette ezt vele. Vagy ő nem agresszív, csak az ital hozta ki belőle. A pia csak azt hozza elő az emberből, amit amúgy az ember lelke tartalmaz. Benne a ribancság volt és mivel volt mire fogni, így kijött belőle.



Az meg még undorítóbb, hogy aztán még rád is mászott volna...

2013. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

SZiasztok!


Én vagyok a kérdés kiírója, csak új felhasználónévvel. Köszönöm utolsó a hozzászólásodat, mélyen egyetértek Veled és sajnálom, ami történt Veled, de az élet sajnos ilyen. Tovább kell lépni, én megtettem az első lépést, az által, hogy kidobtam a lányt. Csak félek, mostmár itt is majd megítélnek, hogy ilyen lány volt a barátnőm, aki becsapott és már nem keresnek majd fel a lányok.


26 éves pasi

2013. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy inkább maradtam volna vele, mert nehezen találnék másik barátnőt. Legalább lenne mellettem egy lány, akivel össze lehet bújni. Ha neki jól esik másokkal is kavarni, akkor tegye, de lehetőleg úgy, hogy ne tudjak róla.


31/f

2013. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!