Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez a gondolkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a gondolkodáshoz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nem volt még komolya kapcsolatom. Ha valakinek ezt mondom, eléggé meglepődik, vagy sajnálni kezd, hogy majd én is megtalálom a szerelmet stb..

De mi van akkor, ha én teljesen jól vagyok így? Nincs szükségem kapcsolatra, nem akarok senkihez sem kötődni, nem akarok csalódni, sem fájdalmat okozni. Nincs szükségem arra, hogy aggódjak, vajon kivel csal meg? Kivel van? Sőt, arra meg pláne nem, hogy kisajátítsanak, beosszák az időmet. Nincs szükségem elkötelezettségre, de nem vagyok aszexuális, a szex nagyonis vonz, sőt, néha tulságosan, de ennyi. Nem epekedek a híres szerelem után, mert egyszerűen hidegen hagy az egész. S7zabadnak érzem magam így, és az sem zavar, hogy már mindenkinek volt kapcsolata körülöttem, mert állítólag ez a természetes. Mit szóltok ehhez?


2013. márc. 7. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális gondolkodás.
2013. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, ha tényleg nem érzed szükségét, és nem csak félsz a csalódástól.
2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem, mert a környezetemben mindenki annyira meglepődik, ha ezt mondom.. Azt hiszik, össze vagyok törve és magányos vagyok.
2013. márc. 7. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha neked ennyire természetes, ne foglalkozz ennyire vele.
2013. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a sok negatív gondolatot a párkapcsolatokról. Gondolom szüleid házassága(már ha azok) sem lehet/ett felhőtlen, nem tévedek?
2013. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Tökéletesen egyet értek.Akiknek nem volt még kapcsolatuk azoknak fogalmuk sincs hogy mivel jár egy párkapcsolat.Tévednek ha azt hiszik hogy mennyire jó párkapcsolatban lenni.Igaz vannak pozitívumai de ugyanannyi negatívumai is vannak,ha nem több.Szerintem egyáltalán nem nagy szám,a stressz miatt nekem egyáltalán nem éri meg párkapcsolatban lenni valakivel,a szex pedig nem a lételemem de azért olykor olykor szívesen... :D Sokan párkapcsolat függők a szex miatt,ennyiről van szó.Ha nem lenne nemiszervünk kíváncsi lennék rá hogy hányan élnének párkapcsoaltban :D Ennyit az emberekről :D
2013. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szüleim nem házasok, hanem élettársak csak, több, mint 20 éve és semmi gond a kapcsolatukkal, nagyon jól megvannak.

Mégsem hiányolok semmi ehhez hasonlót. Volt egyszer egy egy hónapig tartó "kapcsolatom", de sokkal jobban éreztem magam barátságban a fiúval.. Nem akarok senkivel sem járni, és ezt néhányan elég nehezen értik meg. :/ Nekem így tökéletes.

2013. márc. 7. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel probléma, ha jól érzed magad így :)
2013. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj... :)

Én is ilyen voltam, aztán már megváltoztam, csak most meg nincs senki... :S


20f

2013. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!