Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet, hogy az itteni és,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy az itteni és, ehhez hasonló oldalakon lévő hisztis pasik csak ráfogják a külsejükre a sikertelenségüket, közben meg más az ok?

Figyelt kérdés

Én elég csúnya pasi vagyok, mondják is meg alacsony is (170cm 90kg), viszont okosnak, kedvesnek tartanak és így valahogy sosem volt gond a nőkkel, elbeszélgetek velük, kitalálok poénos frappáns dolgokat megnevettetem őket stb és többnyire mindig sikerült találnom valakit, sőt még modell barátnőm is volt (magasabb volt nálam). Szóval sokszor az az érzésem hogy az itteni sírós fiúk csak ráfogják külsejükre a sikertelenségüket.

Hugóm eléggé jó nő, akikre tapadnak a pasik ő szerinte a kommunikációval, egyéniséggel van a baj, mert állítása szerint baromi sablonos, ismerkedős stílus uralkodik a mai fiúk között, ami baromi unalmas, nulla egyéniséggel; szerintem inkább ez lehet a baj.


2013. márc. 4. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem az van, hogy a külsejük miatt azt hiszik, hogy már senkinek sem kellenek. nem mernek kezdeményezni, így még jobban elmélyül a szakadék
2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

a nők a dumába szeretnek bele, ez tény

sok itteni csirának csak önbizalma nincs

2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sok a páva akiknek nagy a pofájuk és táposak mindenre ezért szoktam őket beépíteni a falba.XD
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igaza van csefy-nek, bár én nem szoktam itt picsogni, de a külsőm miatt nincs önbizalmam, így megszólalni sem merek, mert mi van, ha menten hülyének néznek a lányok, hogy ugyan, mit akarok én tőlük!?
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj hogy nekik szép nők kellenek,változni meg nem változtatnak a külsejükön hanem inkább itt sírnak egész nap


Az önbizalmas meg a jó dumás sztorit meg hanyagoljuk már,ettől még nem lesz jó csaja valakinek

2013. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor kéne azt mondani kit érdekel a külső a pénz a zsebe elismerés stb.ezek mellet amit az utolsó előtti mondott a pávák elgörbülnek.
2013. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De a dumával is le lehet venni csajokat a lábukról :)
2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Early-nek igaza van, nincs önbizalmuk!
2013. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A pávák mind csicskák ezt be kell vallani mert apuci meg anyuci a seggükhöz nyomják a lóvét autót más emberek meg nehéz munkával megkeresik gratula az összes szánalmas páváknak.15 éves csonti kukac úgy öltöznek mint a lányok sokra rá sem lehet ismerni hogy most fiú e vagy lány és a lányok ilyesmikre buknak meg szét dugatják magukat 13 évesen 20 évesen óóó jaj elbasztam mi lett belőlem 3 gyerek semmi pénz stb szóval igen szánalmas az egész világ akik meg rendes emberek semmi bajuk nincs azoknak meg mi fog jutni 19-18 elhasználódott mosórongyok pár éven belül már nagyából nem lehet ismerni olyat aki 15-16 éves szűz leánykák már kihaló félben aztén meg jönnek itt is mitt csináljak teherbe estem pedig még fiatal vagyok stb bocs hogy ilyen hosszú lett de csak az igazságot mondtam meg.
2013. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(tisztelet a kivételnek előzővoltam)
2013. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!