Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nektek és 6 éve haverok vagytok. Régen többször is alakult köztetek valami, de sosem jutottatok el ahhoz hogy ez komolyabbra forduljon. Egyszer csókolóztatok egy buliba és úgy volt hogy összejöttök, de végül még sem lett köztetek semmi, minden ok nélkül. Legalábbis a lány nem ismeri az okokat. Egy csinos átlagon felüli lányról van szó, aki nem meri kimutatni az érzéseit, nagyon szókimondó, szeret viccelődni stb.. sokan akarnak vele összejönni. Ha egy ilyen lány szerelmet vallana nektek? és közben rá ez egyáltalán nem vall... ahhoz mit szólnátok? Legalábbis nem szerelmet vallani, hanem elmondaná az érzéseit? Vagy ha nem is mondaná el, rákérdezne hogy régen mi volt ez az egész és miért nem folytatódott? Szerintetek? Mennyire gáz? Hogy lehet ezt úgy tálalni hogy megmaradjon valakinek a nőiessége? Kérlek segítsetek srácok, nagy dilemmában vagyok, mert barátnőm már évek óta szenved egy sráccal és nem tudom már én sem hogy mit tehetnék, írjon neki vagy ne. Vegye egyszer élek alapra vagy ne. Mert az is lehet hogy ha nem teszi meg majd nagyon fogja bánni később. Elvégre évek óta húzódik az egész. Segítség! Értelmes válaszokat légy szíves!

2013. febr. 26. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

mivel nem nekem fogsz szerelmet vallani, vagyis elmondani mit érzel ezért engem ez hidegen hagy.

Bár annyit füznék a dologhoz, hogy egy nő ne alázkodjon meg ennyire

illetve a pasi eléggé teszetosza lehet ha nem tud lépni és a csaj lesz helyette is a férfi :)

2013. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk:

A csaj akibe beleestél elmondja,hogy szeret?

Szerinted mit szólnék?

2013. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve nem beszéltek. Ha ráírna hogy hogy van akkor rögtön levágná hogy mennyire érdeklődik felőle, visszakérdez-e, örül- e neki stb.. és akkor esetleg rákérdezni erre az egészre hogy régen mi volt az gáz? tudom hogy neki kéne keresnie a bnőm, de nem tud ebbe bele nyugodni és aggódom érte, végül legyen bárkije nála lyukad ki mindig.
2013. febr. 26. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellenél neki igazán,már régen kezdeményezett volna.Volt rá lehetősége,korábban sem élt vele,valószínűleg most sem tudna Veled normális,komoly kapcsolatot elképzelni.Nyilván nem azért,mert nem tetszel neki,vagy mert Benned van a hiba,egyszerűen nem merült fel benne a gondolat,és pont.Az ilyesmit nem túl bölcs dolog siettetni vagy erőltetni.Én úgy vélem,az Ő dolga lenne a kezdeményezés.Ha akarná,meglépné,legyen szó bármilyen mulya pasiról.Ha meg szimplán ennyire gátlásos és lusta,akkor meg szintén bukta,elvégre az ilyen nem is igazán párkapcsolatra való.Szerintem Te ne nyomulj!
2013. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem estél bele (vagyis nem tudom biztos forrásból) hanem tetszik neked és nem egy átlagos lányról van szó és évek óta jóban vagytok de egy rossz akaró bekavart valszeg ezért nem beszéltek és ezért nem lett köztetek semmi. És a lány keresne meg hogy hogy vagy stb.
2013. febr. 26. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó ötlet,ha a csaj kezdeményez beszélgetést.Szerintem.
2013. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy a srác nem önszántából nem keres, hanem mert neki van egy befolyásos lány unokatestvére aki féltékeny és ő mondott mindenfélét. Ez biztos mert a volt nevelőapja is alátámasztotta hogy milyen ez a lány és hogy régen is miket beszélt. Volt erre egy példa amikor agymosás tartott neki mert nem bírta elviselni hogy ilyen jól megvannak.
2013. febr. 26. 20:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Haverság alapon sem jó? A mai világban már olyan dolgok vannak hogy hihetetlen. Még én mondtam egy bnőmnek hogy ne foglalkozzon egy sráccal aki régen átverte ált.suliba és sokat sírt miatta. Mondtam neki hogy egy lány nem keres fiúkat. Ő még is írt neki egy smst hogy találkozzanak. A sráccal találkoztak és már 4 éve együtt vannak boldogan és a srác nagyon rendes vele.
2013. febr. 26. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kapásból számonkérni, hogy miért nem lett semmi a dologból, azt kicsit sokallom, de egy haveri levél szerintem simán belefér. (hogy vagy? régen nem beszéltünk, mi újság veled...kb)
2013. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!