Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon nyálas? Mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nyálas? Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja együtt vagyok egy sráccal és arra gondoltam, hogy újévi fogadalomként írnék egy listát, hogy hova szeretnék elmenni vele és mit szeretnék még vele együtt csinálni. Illetve megkérném arra, hogy ő is írjon egy ilyet.

Ti mit szólnátok ehhez?

Előre is köszi a normális válaszokat!

17/L


2012. dec. 28. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj..
2012. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem is túl jó ötlet..
2012. dec. 28. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyet, ez távol áll tőlem.
2012. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet.
2012. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ne. Nem azért mert el akarom venni tőle a kedved, de a pasid nem fogja örömmel megcsinálni. Tenni fogja hozzá a jó fejet amikor eléd nyújtja a papírt de nem igazán érdekelte és csak összecsapott valamit. Hagyd szerintem.


16/L :)

2012. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy 16 éves lány honnan tudja, hogy a pasi nem fogja ezt értékelni. Én pasi vagyok, és ha olyan a kapcsolat, akkor igenis tetszene az ötlet.
2012. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szeret velem tervezgetni, már rengeteg dolgot megbeszéltünk és később meg is valósítottuk. Ezt miért ne írhatnánk le?

Egyébként volt már barátom, vele biztosan nem tettem volna meg ezt, de Ő másmilyen.. próba cseresznye :P

2012. dec. 28. 11:38
 8/11 A kérdező kommentje:

Én pasi vagyok, és ha olyan a kapcsolat, akkor igenis tetszene az ötlet.


milyenre gondolsz?

2012. dec. 28. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jön össze, akkor meg elkönyvelitek kudarcnak. Mert ez csak arra jó, semmi másra.
2012. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kívánság lista v. minimumszint lista v. ultimátum lista?
2012. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!