Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy csajjal,aki azt mondaná,hogy még sosem volt férfival,vagyis szűz,mitöbb, még barátja sem volt soha.Te vagy az első neki. És nem egy kislányról van szó,hanem egy 23 éves nőről.Miképpen reagálnátok? Örülnétek neki, büszkék lennétek,vagy elküldenétek a csodába? Írjátok meg az életkorotokat is légyszi.
2013. jan. 8. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
én imádnám..^^^dehogy küldeném el..:D
2013. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

én így 32 évesen szerintem örülnék neki.


de megkérdezném, hogy miért alakult így.


aztán a válasz alapján vagy folytatnám az örülést, vagy már nem örülnék annyira....:)

2013. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden esetre nagyon megörülnék neki :)
2013. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
örülnék! 35.f.
2013. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont mint a kettes
2013. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj örülnék, ha ronda, akkor nem érdekelne. Bár ha jó csaj, akkor az sem érdekel, ha nem szűz, ha meg ronda, akkor meg csak seggrészegen tolnám meg maximum!
2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen örülnék neki. Így közösen fedeznénk fel az ismeretlent :)
2013. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!