Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gerinctelenség?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval 1 hónapig, míg együtt voltunk minden rendben volt közöttünk. Azután egyszer csak nem keresett, és én hiába hívtam telefonon nem vette fel. Nem tudom mi lehetett velem a problémája, mert még csak nem is veszekedtünk az utolsó nap amikor találkoztunk. Már vagy 2 hónapja szakítottunk, de még mindig nem tettem túl magam rajta.
2013. máj. 23. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha megtudta hogy megcsaltad akkor nem gerinctelen. Amúgy az.
2013. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hirtelen elhunyt a pasid, csak te nem jártál utána a dolognak.
2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg, és nem halt meg.

Normális válaszokat kérek.

2013. máj. 23. 14:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Személyesen nem tudtad felkeresni, h tisztázzátok a dolgot?
2013. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dörmögő válasza:
100%
Mégis milyen választ vársz. Ez annyira dobja magát hogy gerinctelen volt, hogy nem is értem hogy ilyen egyszerű kérdésre miért vársz megerősítést. Vagy lehet hogy azért nem jelentkezik mert rájött hogy a gondolkodásod olyan mint az 1x1.
2013. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint semmit nem jelentettél neki, max te érezted úgy hogy igen, magasról lesz*r nem érdekelte mit gondolsz ha ott hagy. Csak egy kis időtöltés voltál neki.
2013. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak megjátszotta magát, és semmit nem jelentettem neki. De még mindig rosszulesik.

Amúgy miért kerestem volna fel személyesen? Ennyire azért nem alázkodom meg egy pasinak.

2013. máj. 23. 15:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog amit a pasid csinált, de te meg ostoba vagy ezzel az önérzeteskedéssel.
2013. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ostoba, csak a barátaim szerint a legtöbb fiú így fejez be egy kapcsolatot.
2013. máj. 23. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem történt vele semmi,akkor az.
2013. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!