Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gerinctelenség amit csinálok? Kép

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség amit csinálok? Kép

Figyelt kérdés

4 hónapja járok egy lánnyal,jól alakultak a dolgok meg minden,őszintén szólva az előző barátnőm legjobb barátnője volt mikor összejöttünk,mind1 ennek megvolt az oka , a volt csajom magának köszönheti,hogy ez így alakult.

Szóval mikor 4 hónappal ezelőtt összejöttem a mostani nőmmel a testsúllya kicsit sok volt, a magasságához képest és igazából az ilyen típusu lányok soha nem jöttek be,de mondom úgyis lefogy pár hónap múlva,hát nem,csak a dohányzás megállás nélkül stb .. jó persze jöhetne a szöveg,hogy ha szeretem fogadjam el úgy ahogy van,de megmondom őszintén,hogy már nehezen tudok szeretni,mióta átbas.ták a fejemet,ezért sokkal inkább a külsőségekre megyek rá , és most nagyon megtetszett egy lány,aki viszont a mostani barátnőm osztálytársa :S ...

bonyolult,talán gerinctelen vagyok talán nem ,de nehéz dolog ez így.

24/F


2013. febr. 26. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy a kép, ami nem létezik, hogy kapcsolódik ide, de az fix, hogy batár nagy paraszt vagy.
2013. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz vele lenni, akkor szakíts vele minél előbb. csak hülyíted szegényt
2013. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

az abszolút

nem tudod mekkora károkat okozol a lelkében te szerencsétlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Jöhet a kép! :)
2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szakíts vele te eszetlen...
2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mindig a barátnõid barátnõit szeded fel, ezekszerint nem tudsz ismerkedni lányokkal. Igen gerinctelen vagy!
2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mar eleve azert jottel vele ossze, hogy az exed bosszantsd, elvegre nem istetszett.... egyutt lenni valakivel ugy, hogy csak a hulyejet jaratod... valoban eleg puhatestu magatartas, ne add az osszetort lelkut
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Álljatok már le! Főleg ő: Nem tudod milyen károkat okozol a lelkében! Amikor a csajok b@sznak ki velünk senki nem háborodik fel, meg jön a duma h legyen férfi, most meg mindenki szegény lány lelkivilágát félti. Abban viszont igazat adok, hogy ha nem jön be hagyd ott, és ne húzd az agyát!
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem adtam a lelkiséróltet barátom , csupán arra akartam rávilágítani,hogy 2,5 év után kidobott a barátnőm akinek éppen azon a héten akartam volna megkérni a kezét :) szóval azóta valahogy nemtudok beleszeretni egyik barátnőmbe se bármennyire is szeretném,mert a mostaniba is mindent beleadtam,hogy jó legyen,de egyszerűen nem . azt is tudom ha szakitanék vele biztos megbánnám
2013. febr. 26. 22:03
 10/20 anonim ***** válasza:

gerinctelenség a köbön...

nem értem, hogy miért írtad ki hogy kép, habár tényleg elég "pofátlan" vagy

szakíts a lánnyal! egyébként, elég sok lány akkor szépül meg, amikor amiatt szakítanak vele :) remélem veled is ez lesz.

a másik, hogy benne van az is, hogy a lány aki megtetszett neked akkor fog elhízni amikor járni kezdtek :D


bár mondjuk már azt sem értem, hogy egy barátnő hogy tud a barátnőjének az exével járni??

2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!