Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gerinctelenség amit csinálok? Kép

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség amit csinálok? Kép

Figyelt kérdés

4 hónapja járok egy lánnyal,jól alakultak a dolgok meg minden,őszintén szólva az előző barátnőm legjobb barátnője volt mikor összejöttünk,mind1 ennek megvolt az oka , a volt csajom magának köszönheti,hogy ez így alakult.

Szóval mikor 4 hónappal ezelőtt összejöttem a mostani nőmmel a testsúllya kicsit sok volt, a magasságához képest és igazából az ilyen típusu lányok soha nem jöttek be,de mondom úgyis lefogy pár hónap múlva,hát nem,csak a dohányzás megállás nélkül stb .. jó persze jöhetne a szöveg,hogy ha szeretem fogadjam el úgy ahogy van,de megmondom őszintén,hogy már nehezen tudok szeretni,mióta átbas.ták a fejemet,ezért sokkal inkább a külsőségekre megyek rá , és most nagyon megtetszett egy lány,aki viszont a mostani barátnőm osztálytársa :S ...

bonyolult,talán gerinctelen vagyok talán nem ,de nehéz dolog ez így.

24/F


2013. febr. 26. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az hogy hülyíted gerinctelenség. Az, hogy nem akarsz vele lenni, mert nem törődik magával, még akkor se, ha te megbeszélted vele, hogy ez meg az zavar, már nem az. Viszont nem dönthetsz helyette, hogy hogyan éljen, és miként bánjon a saját testével még akkor se, ha tudok, hogy csak károsítja azt... Ezt tapasztalatból tudom.

24/F

2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
de milyen kép?????
2013. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"2,5 év után kidobott a barátnőm akinek éppen azon a héten akartam volna megkérni a kezét :) szóval azóta valahogy nemtudok beleszeretni egyik barátnőmbe se"


Azzal takarózol, hogy a főfő-kapcsolatod után bizalmatlan vagy. Ez baromság. Az ember természete nem ilyen. Ha újabb szerelem van a láthatáron, akkor ugyanolyan elsöprő lesz. Csupán arrról van szó, hogy szimpátia és mindenféle egyéb nélkül szedsz fel (hülyítesz) lányokat és azt várod, hogy szerelem legyen belőle. Előbb ki kellene heverni az előzőt, azután pedig nem külső alapján keresgélni. Te nem gerinctelen vagy, hanem ostoba.


Más. Ha a barátnőd, akivel te az életedet akartad leélni, szakított veled, akkor baromira nem ugyanúgy láttátok a kapcsolatot. Te a legkomolyabbnak, ő esélytelennek. Ez azért elgondolkodtató. Én a helyedben biztos megkérdezném magamtól, hogy látok-e, vagy csak nézek.

2013. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Basszus drágám, ha nem szeretsz valakit, nem kell ÖSSZEJÖNNI vele.... -.- Valami nagyon kimaradt az agyadban... Persze, így biztos nem bántod meg...gondolkozz már
2013. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

amikor megismerted is, akkor is ilyen volt szóval, inkább a dac, a sértődöttség ami megy benned, nem érdekel kivel dugsz?

ez mind az előző barátnőd miatt van, mindenki szívja meg

oké, talán jobb lenne valakivel csak szexkapcsolat ne tegyél mindenkit tönkre

amikor vége lett az előző kapcsolatodnak, nem kellett volna azonnal másikba ugrani, mert csak a sérelmek maradtak és senki nem kell Neked igazából,

bár Te tudod N

2013. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gerinctelen vagy!

Nem is az a legnagyobb baj, hogy megtetszett mas, hanem az, hogy olyan ember akivel o valoszinu, hogy joban van. Es nem ez lenne az elso eset. Ismerkedj olyan lanyokkal akikkel ha osszejossz nem okozol neki vele meg plussz fajdalmat. Gerinctelenseg volt osszejonni vele csak azert, hogy az exedet bosszantsd. Ahelyett, hogy masik lanyt neznel ki magadnak elobb heverd ki a szakitast, utana akarj uj kapcsolatot.

2013. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Félreértettek,én már úgyéreztem,hogy kihevertem a volt barátnőmet,miután szétmentünk 2 évig nem volt nőm,tehát az nemigaz,hogy én rögtön egy új kapcsolatba ugrottam,2 évet vártam,de most,hogy megint bejött a képbe felszakadtak a régi sebek :S konkrétan nemtudom,hogy én összejönnék e vele,mert eléggé a padlóra tett, szimplán csak felzaklatott az a tudat, hogy lehet ismét bekerül az életembe.

Ezenkívűl konkrétan ha megismerek egy új lányt haverokon keresztűl vagy bármi akkor rögtön arra gondolok, hogy megakarom ku.ni és nem kell barátnő,viszont szeretem a barátnőmet, azis lehet szimplán egy tahó pa.aszt vagyok aki képtelen megmaradni egy normális kapcsolatban ,mivel most élem a fiatal koromat és nembírok megállapodni egy lánynál,annak ellenére,hogy tudom nekem az lenne a jó ..

2013. márc. 20. 23:58
 18/20 anonim ***** válasza:

en nem tartalak gerinctelennek

toljad csak

2013. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
már az is gerinctelen amit itt csinálsz, hogy odaírod: Kép...bocs de nincs kedvem elolvasni amit írtál
2013. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyáltalán feltetted ezt a kérdést magadban és itt is, bizonyítja, hogy nem vagy teljesen gerinctelen. Elismerem, neked is nehéz lehet, nem csak a lányoknak.

Talán jót tenne, ha leülnél egy kicsit és elgondolkodnál. Vagy beszélnél egy jó baráttal, aki jobban ismeri a problémádat, mint a gyk olvasóközönsége :-D Aztán dönts.

Csak egyet ne tegyél: NE hülyíts senkit! Ha nem szereted a mostani barátnődet, ne maradj vele!


24/N

2013. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!