Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Akármennyi lánnyal találkoztam eddig életem során akik tetszettek nekem azok mind csak barátként tekintenek rám. Szinte mind azt mondja, hogy téged a legjobb fiúbarátomnak tartalak. Mit tudok esetleg máshogy csinálni, hogy ne legjobb fiúbarát legyek hanem több annál ?
2013. jan. 14. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval elhiszed hogy férfi és nő között van barátság?

amúgy meg volt több fiú barátom egy idő után kicsit mindegyikhez vonzódni kezdtem. Egyikkel jártam is 6 hónapig

2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

ne add fel lehet hogy csak biztosak akarnak lenni benn hogy megfelelsz-e pasinak

2013. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan azt írta, hogy rám csak legjobb fiúbarátként tekint. Viszont egyszer még a nyáron akart velem járni ugyanez a lány csak akkor volt barátnőm. Valamilyen szinten még biztos érdeklem ha egyszer járni akart velem. Feladni sosem fogom. Lehet, hogy most felkevertem benne egy régi érzelmet vagy valamit és újra többet akar majd mint barát.
2013. jan. 14. 20:09
 4/5 anonim válasza:
1-esnek igaza van. Nincs férfi és nők között barátság. A legjobb fiúbarátom egyszer lesmárolt és azóta együtt vagyunk! Ne add fel!
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Nem fogom feladni, már tesója is ezzel nyúzza, hogy jöjjön velem össze :D
2013. jan. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!