Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ennyire romlottak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire romlottak az emberek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm évekig kapart egy fiú után, hogy összejöjjenek. Kb 1 hónapja vannak együtt, a hétvégén elmentünk bulizni és ott ez a barátnőm smárolt egy lánnyal. A pasija alapból nem akarta, hogy jöjjön mert félt, hogy megcsalja (megtörtént régebben, akkor szakítottak is emiatt), és kijelentette, hogy a lánnyal való smárolás is megcsalás.


Amikor megkérdeztem a csajt, hogy mégis mikor szándékozik elmondani a barátjának, hogy megcsalta akkor meg elkezdett sírni hogy nem fogja elmondani, mi se mondjuk el mert ő aaaaaaaaannyira szereti a srácot (én és voltam a paraszt, hogy megkérdeztem).... Mellesleg, még 2 barátom is úgy mondta hogy 'jól tetted, hogy nem mondtad el' 'reméltem, hogy van ennyi eszed, hogy nem szólsz neki'.


Mindenhol ilyen gerinctelen emberek vannak, vagy csak én vagyok megáldva ilyen barátokkal?



2013. márc. 11. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

bizony sok gerinctelen ember van


de a te barátnőd inkább hülye, mint a segg.. ha annyira szereti a srácot akkor meg mit viszket neki? -_-

2013. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt nem értem én se... itt szenvedett évekig, hogy mennyire össze akar jönni vele aztán az első adandó alkalommal megcsalja és még annyi sincs benne, hogy elmondja neki... én nem is tudnék a barátom szemébe nézni (az meg már más dolog, hogy ismer is annyira, hogy rögtön kiszúrja ha van valami)
2013. márc. 11. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ô dolguk. De ha elmondanád a srácnak akkor a barátnôd egy szót sem szólhatna. Viselje a tetteinek a következményét. Megcsalta - tegyük hozzá, hogy rohadt szexi módon - innentôl kezdve örülhet ha nem szólsz.
2013. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, de vannak értékes emberek is. Nehéz megtalálni őket, de ha rábukkansz egy ilyenre, ne engedd el.
2013. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
látod sok ilyen élettelen krva van :D
2013. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért nem olyan rohadt szexi az, ha a barátnőm csinálja.... :D

amúgy nem fogom elmondani, mert nem bírom a srácot. meg akkor is én lennék a paraszt, hogy én 'kavarok' másnak.. csak kíváncsi voltam másoknak mi a véleménye erről

2013. márc. 11. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

az igaz, ha annyira akarta a srácot, akkor miért tette ezt, ez nekem rejtély

de majd ő elmondja, ha akarja a srácnak, ezt meg nem Neked kell forszírozni

nem azért ha nézed ezt a sok show-t, mind ezt mutatja, főleg az MTV - n

2013. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azért nem is szólok bele.

csak olyan rossz, hogy ilyenkor látom magam körül, hogy mindenki mennyire beleszarik a kapcsolatába...

2013. márc. 11. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb, hogy egyre több ilyen erkölcstelen sz**ha rohangál a világban, mert azt hiszik ettől menők. Sokszor előfordul, hogy belegázolnak a pasik lelkébe is, aztán ha összejössz egy ilyen sráccal, akinek az exe egy ilyen volt, Te iszod meg a levét, mert már nehezen bízik a lányokban.

Szerintem ne avatkozz bele, mert Te leszel a rossz. A barátnőd még fog majd sírni, mert egyszer mindenki visszakapja azt, ami jár neki :)

2013. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ilyen sráccal, akinek az exe egy ilyen volt, Te iszod meg a levét, mert már nehezen bízik a lányokban. "


Ez sajnos a másik oldalról is elmondható. Csajokat is tönkre vágják a féreg pasik és aki megégeti magát az sosem fogja elfelejteni.



Azért mert a hülyeség kezd divat lenni, még nem kell követni őket. Az ilyenek majd megkapják a magukét az élettől.

2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!