Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ennyire romlottak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire romlottak az emberek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm évekig kapart egy fiú után, hogy összejöjjenek. Kb 1 hónapja vannak együtt, a hétvégén elmentünk bulizni és ott ez a barátnőm smárolt egy lánnyal. A pasija alapból nem akarta, hogy jöjjön mert félt, hogy megcsalja (megtörtént régebben, akkor szakítottak is emiatt), és kijelentette, hogy a lánnyal való smárolás is megcsalás.


Amikor megkérdeztem a csajt, hogy mégis mikor szándékozik elmondani a barátjának, hogy megcsalta akkor meg elkezdett sírni hogy nem fogja elmondani, mi se mondjuk el mert ő aaaaaaaaannyira szereti a srácot (én és voltam a paraszt, hogy megkérdeztem).... Mellesleg, még 2 barátom is úgy mondta hogy 'jól tetted, hogy nem mondtad el' 'reméltem, hogy van ennyi eszed, hogy nem szólsz neki'.


Mindenhol ilyen gerinctelen emberek vannak, vagy csak én vagyok megáldva ilyen barátokkal?



2013. márc. 11. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos tapasztalatom is van ebben. Én voltak aki mással smárolt egy bulin. És azért nem kell elitélni mindenkit higyjétek el nem akarom mentegetni se magamat se mást de én pl abszolút nem vagyok ilyen és nem tudom mi ütött belém akkor éjjel. Talán a pia, talán az, hogy a pasim elhanyagolt az a másik srác meg egész este fűzött és a végén bepróbálkozott nekem meg nem volt erőm tiltakozni a pia miatti bódulat hatására. SOha többé nem fordul elő ilyesmi arról magam kezeskedem.
2013. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!