Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Türjem a szidalmakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Türjem a szidalmakat?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt! 4 hónapos terhes vagyok!

Neki van már 3 gyermeke és volt egy felesége is.

Eleinte nagy csatákat vívtunk a feleséggel, hogy elvettem tőle a férjét, holott az ő házasságuk 8 éve megromlott. Csak én voltam a pont az i-re. Akkor úgy gondoltam, hogy nem tehetem ezt a családjával, ezért szétmentünk. Rá 1 hétre újra együtt voltunk, mert kiderült, hogy a volt feleség nem akarja helyrehozni a házasságát, és már nem szeretik egymást. A párom a gyerekek miatt nem akart a feleségével maradni. Engem választott.

A mai napon kaptam egy csúnya e-mailt. Hogy egy nagy k.... vagyok, felcsináltattam magam, zabigyerek, genetikai selejt lesz. Ezt a volt feleség és annak lánya írta. Holott ő 16 évesen esett teherbe a lányával és házasságon kívüli a 2 gyermek. A 3. már az esküvő után született.

Tényleg rossz ember lennék azért, mert gyermeket szeretnék attól az embertől,akivel szeretjük egymást? Miért ilyen ez a világ? Miért kell szegény gyermeket bántani? Türjem? Amúgy a párom végtelenül kedves, segítőkész és szeretjük egymást, megértjük egymást.

Kicsit rossz érzéssel tölt el ez az egész.

Kérlek titeket, segítsetek!

Egy kétségbeesett 4 hónapos kismama


2008. jún. 18. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez várható volt szerintem,a volt feleség nem nyeli le egykönnyen h a volt férje már mást szeret. Egyszerű féltékenység.Ne is foglalkozz vele! Tudom,ez nem könnyű,de ezzel pont azt akarja elérni,hogy tönkretegye a boldog perceiteket.Ne hagyd! Ne is reagálj a levélre,lássa azt h te magasról teszel rá.Ezzel érheted el legkönnyebben h leszálljon előbb utóbb rólatok.
2008. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen eset, a "kedves" támadó fél intelligencia-hiányára vezetném vissza a problémádat :).

Véleményem szerint a legtöbb, amit tehetsz, hogy elengeded a füled mellett, e-mail címet változtatsz, a levelit olvasatlanul törlöd, kidobod, stb.

Egészen egyszerűen nézz át rajta, ne reagálj és egy idő után nem tud kivel harcolni és megunja.

Vannak ilyen harcos típusú nők, akik a saját hiábikat is rád vetítik és sosem ismerik be, ha ők követnek el valamit.

Kerüld a kommunikáció minden formáját velük. Többet nem tehetsz. Egy ideig lehet, hogy még durvábbak lesznek, mert nem veszed fel a gőgjüket, de idővel talán már látják, hogy nincs rajtad fogás és felhagynak az akciójukkal. Semmi más céljuk nincs ezzel, csak az, hogy ha nekik nem jó, akkor neked se legyen jó...

Nem minden ember örül más boldogságának. Részben megértem, hogy ők elvesztettek valakit, de gondolom az ő hibájukból is származik, hogy a férj lelépett.


A saját kapcsolatodra és a közös gyerekre koncentrálj!

2008. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én megértem a feleséget is. Mert én se örülnék fordított helyzetbe. De a feleség is tehet arról, hogy elhagyta a férje. Ők sose beszéltek meg semmit. A felesége mondta nekem. Mi meg mindenben kikérjük egymást véleményét, és beszélgetünk sokat. Ilyen vagyok. Érdekel mi van a párommal. A felesége meg elhanyagolta. 3 gyerek mellett gondolom neki se volt könnyű, de akkor miért nem ültek le megbeszélni a problémákat. A felesége nem várhatja el tőlem, hogy én hozzam helyre a házasságukat.


Köszönöm a válaszokat. Nyugodtabb vagyok.

2008. jún. 18. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen a szituációt a másik oldalról kellett szemlélnem - így semmi bíztatót nem tudok mondani. Gondolkozz a másik fejével is.
2008. jún. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!