Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrjem hogy füvezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem hogy füvezik?

Figyelt kérdés
Barátommal elég fiatalok vagyunk, még csak fél éve vagyunk együtt. Szegénykém igen keményen kimeríti a füves fogalmát eddig napi szinten tolta most már csökkent az adag heti-2heti szintre. Nem támogatom a füvet, de nem vitatom hogy az alkohol sokkal rosszabb hatással is lehet az emberre. ezt azért írom mert nem a fű morális és egyéb etikai kérdésére várom a válaszokat.Soha nem másztam az agyára ezzel a témával mert minek.. felsleges csak bosszantanám vele vagy azt érném el hogy titkolja. Régebben én is szívtam vele 1-2x most úgy adom tudtára hogy annyira nem pálya ez nálam hogy nem vagyok benne buliban..persze már egyszer beszéltünk erről akkor szóban is elmondtam neki a véleményem.. mind1 lényeg hogy csökkent az adag de ez most egy elég tartós rendszerre állt be ennél kevesebbszer semmi képpen sem szív de többször már inkább. Mennyi az az ultimátum idő amit hagyni kell egy ilyen helyzetben. Mert hátha csak idő kell neki..de közben arcra sem szeretnék esni hogy várom a megváltást feleslegesen. Ill mit tanácsoltok. Szeretem de ez így nem élet..
2009. ápr. 1. 03:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk erre elég nehéz válaszolni ezt vele kell megbeszélned :S ! Ha nem megy és képtelenb leszokni róla, akkor hagyd ott, nem azért mert füvezik hanem mert nem figyel oda a problémáidra. Amúgy havonta 1-2szer én is szoktam haverokkal füvezni, közben filmet nézni, számítógépen játszani, ökörködni, ezzel szerintem semmi baj nincs, barátnőm tud róla, de ennyiért még nem szól. Havi 1 bőven belefér (ha mellette az ember pl nem alkoholista) :D !


22/f

2009. ápr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
na ez nekem most pont aktuális kérdés! nálunk a helyzet, hogy régen ő kemény drogos volt... leállt mióta együtt vagyunk nem csinált semmit! de most újra elkezdett szívni! nem is szóltam érte nincs ellenemre HA tényleg betartaná azt amit ígért: 2 hetente max egyszer! de sajnos mióta megígérte még csak 2 és fél hét telt el, azóta 4x szívott! és félek hogy megy feljebb! és attól még jobban hogy vissza esik! pártolom én is hogy nem szólok már érte neki mert azzal csak rosszabb lesz! De sajnos ez már nekem is eléggé b**ssza a csőröm! :(
2009. ápr. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tűrném semeddig milyen apa lesz az ilyenből?
2009. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tűrtem a dolgot.Emiatt lett vége egy igen komoly szerelemnek.H mi lett a vége?A pasi végleg abbahagyta a drogozást,mikor rájött,h mit veszített vele,de én már nem akartam békülni.Azóta is tiszta.Ennyit elértem nála.Én minimális szinten sem tűrtem meg a párkapcsolataimban,igaz nem is próbáltam soha,nem is akartam.
2009. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is igazából a mennyiséggel van problémám hanem azzal hogy rendszeres. Ne sértődjön meg senki de ha valami alkalom buli miatt csinálná az nem zavarna de csak azért mert eltelt 1 hét... ez bosszantó.Amúgy köszi az eddigi válaszokat, tanácsokat
2009. ápr. 1. 10:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd ezt meg neki. Havonta 1-2x belefér, de azért csinálja, mert buli, mert hülyülés, mert jól esne egy. Mondd, hogy Te nem bírod elviselni, hogy ezt csinálja, ezért szólsz neki, hogy hosszútávú nem lesz ebből, ha nem vesz téged komolyan, mivel téged ez nagyon zavar. Gondolkozzon kicsit, aztán mondja el melyikőtök mellett döntött.
2009. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

09:05


Akkor erre kérdezhetnénk, hogy aki megiszik havonta kétszer 3 felest abból milyen apa lesz? Mert a kettő kb ugyanaz.

2009. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem vagyunk matuzsálemek ! 21 évesek vagyunk.

Nem hiszem hogy ha valaki megiszsik néha valamit akkor rossz ember azt sem hiszem hogy ennyi idősen nem engedhetnénk meg magunknak időnként egy kis buli alkalmából történő szétesést (legyen az alkoholtól vagy fű-től) DE alkalom hiányában pusztán a rendszeresség kedvéért nem pártolom a dolgot.

2009. ápr. 1. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén vele! 23 éves korára kb. magától fogja felhagyni, vagy sokkal előbb, ne erőltesd, hogy hagyja abba teljesen, ha heti 2 alkalom, akkor azzal semmi baj... A fordítottját éred el, ha cseszteted vele, egy idő után a világ legtermészetesebb dolgaként mindenki elhagyja a füvet, én is és még sok barátom tapasztalata alapján mondom... Ha szereted akkor elfogadod, elvégre ezzel az átmeneti szokásával senkinek nem árt, akkor lenne igazán valós okod az aggodalomra ha inna. Mert az alkohol rendszeres fogyasztását feltétlen tiltani kell neki és ebben az esetben kell azon aggódni milyen apa lesz belőle tisztelt 3dik válaszadó!
2009. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!