Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrjem hogy füvezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem hogy füvezik?

Figyelt kérdés
Barátommal elég fiatalok vagyunk, még csak fél éve vagyunk együtt. Szegénykém igen keményen kimeríti a füves fogalmát eddig napi szinten tolta most már csökkent az adag heti-2heti szintre. Nem támogatom a füvet, de nem vitatom hogy az alkohol sokkal rosszabb hatással is lehet az emberre. ezt azért írom mert nem a fű morális és egyéb etikai kérdésére várom a válaszokat.Soha nem másztam az agyára ezzel a témával mert minek.. felsleges csak bosszantanám vele vagy azt érném el hogy titkolja. Régebben én is szívtam vele 1-2x most úgy adom tudtára hogy annyira nem pálya ez nálam hogy nem vagyok benne buliban..persze már egyszer beszéltünk erről akkor szóban is elmondtam neki a véleményem.. mind1 lényeg hogy csökkent az adag de ez most egy elég tartós rendszerre állt be ennél kevesebbszer semmi képpen sem szív de többször már inkább. Mennyi az az ultimátum idő amit hagyni kell egy ilyen helyzetben. Mert hátha csak idő kell neki..de közben arcra sem szeretnék esni hogy várom a megváltást feleslegesen. Ill mit tanácsoltok. Szeretem de ez így nem élet..
2009. ápr. 1. 03:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de... Egy füves nem veri a családját, nem éli fel a javakat, nem tartja terrorban a feleségét és a gyerekeket... Egy füves havonta max. 5ezer forintot költ a szokására, egy alkoholista elissza a családi vagyont... Egy füves békés ember aki bármikor fel tudja adni a rendszerességet (is) egy alkoholista pedig (agy)beteg ember akinek több éves kőkemény elvonóra van szüksége... Egy füvesnek jó munkája van és meg is becsüli azt egy alkoholista pedig képtelen a minőségi munkahelyet megtartani... Egy füvesnek érzéke van a művészetekhez egy alkoholista beéri a kocsmai haverokkal... Egy füvest ma Magyarországon sittre vágnak a családterrorista alkoholistát pedig természetes rosszként kezelik... Na itt fejeztem be.
2009. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mi bajod azzal hogy rendszeresen szívogat? szívogass vele te is, és lesz pár jó estétek
2009. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

milyen negatív dolog következik abból, hogy a barátod füvezik?


ezért szakítani vele szerintem nagy butaság lenne, de hát te tudod...

2009. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1. Én már épp eleget füveztem.

2. tudom hogy most ezzel az összes füves nekem fog esni de igen is vannak rossz hatásai a fűnek pl az a tipikus "szarik rá az ember mi lesz vele holnap" szindróma. És bajom pont ebből fakad hogy már kezdi felvenni ezeket a jellegzetes hibákat. NEm a füvezéssel van ismétlem a bajom hanem azzal hogy minden különösebb indik nélkül pusztán csak a napok múlása miatt csinálja. Az ilyen fajta függőséget senki ne akarja nekem megmagyarázni hogy nincsen vele semmi baj.

2009. ápr. 2. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!