Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt hogy a barátom füvezik?

Figyelt kérdés
Ő 17/F, én 16/L.
2010. szept. 22. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
ne reagáld túl...nem akkora dolog 18/F
2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Szívj be te is. : D

Viccet félretéve..régebben én is nagyon ellene voltam a dolognak, szóba sem jöhetett volna, hogy olyan barátom legyen, aki füvezik..de most már annyira nem érdekel, nem olyan nagy dolog ez.Persze azért ne szívja szét az agyát, csak módjával.

2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

Amit nem próbálsz ki addig fél életet élsz csak.

És mivel csak 1 élete van az embernek így jár ami jó és kellemes.

18/F

2010. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Arra vigyázz, hogy ha lebukik téged bele ne rántson..

Vagy mond neki hogy válasszon, te vagy a fű?

2010. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld ki te is :P
2010. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nem számít olyan nagy dolognak, persze. A 70-es évek hippi-mozgalmában sem számított olyan nagy dolognak a kábítószer (azt hiszem, akkor a hasis volt a menő, bár ebben nem vagyok teljesen biztos), aztán mire felnőtt egy generáció, amelynek a tagjai egy jelentős hányadát tönkretette ez a nagyszerű élvezet, addigra kezdték kicsit máshogy látni a dolgot. Manapság a füvezés számít ilyen remek és "ártalmatlan" dolognak. De ha a barátod a kútba ugrik, mert manapság ez a menő, azért nem muszáj neked is követned, és örülnöd sem muszáj neki.
2010. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
KAMU!
2010. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

Amíg mértékkel csinálják addig nem olyan nagy dolog a fű.

Nem kokain az.

2010. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan? Fogadd el úgy, mint a barátod szokása. De ha súlyosbodik a helyzet, mert gyakrabban szív, vagy csak a fű érdekli, és nem tudsz rajta segíteni, (pl. megfűzni őt, hogy leszokjon) akkor hagyd ott. A szenvedélybetegekkel csak a baj van.
2010. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha csak néha néha csinálja, akkor nem baj. De ha gyakran, az igenis baj, mert egy idô után lustább lesz tôle, nem törôdöm lehet, kedvtelen. Én sokat szívtam régen és a párom is és bizony megtapasztaltam a hátrányait fôleg azért, mert ô akkor szívott sokat, amikor én már nem. Sokat veszekedtünk emiatt, de a végén belátta, hogy igazam van, hogy nem szabad sokat. De azt hozzá kell tennem, hogy ô már 30 felett volt, most 33, én meg 28, szóval nekünk ideje volt letenni a családalapítás miatt is. Ti fiatalok vagytok, még nem kell nekiesned hogy hagyja abba, csak figyelj, hogy mértéket tartson.
2010. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!