Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt hogy a barátom füvezik?

Figyelt kérdés
Ő 17/F, én 16/L.
2010. szept. 22. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Én tavaly füveztem először és ráadásul munkahelyen!

3-órakor szívtuk el,és engem ugy megütött hogy fél 6-ra tisztultam ki.De közben dolgoztunk és alig tudtam koncentrálni másodpercekre mert akárhogy is próbáltam csak pillanatig tudtam mindíg.Vártam hogy kimenjen belőlem,munkaidőben nem tanácsos zöldet szívni!!! 34F

2010. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ha tartod magad valamire, akkor sehogy!

vannak értelmes fiúk is, miért pont egy ilyen kell?

2010. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Füvezz te is?:)
2010. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is füvezett a barátom. Nem rendszeresen, csaka buli kedvéért néha beszívott. Nagyon nem örültem neki, de megbeszéltük. Azóta ELVILEG nem szívott be. Én bízok benne, nem hiszem hogy hazudik. Szerintem HA zavar, akkor próbálj beszélni vele, de ha nem akarja abba hagyni akkor fogadd el.
2010. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan pasi akir füvezik. A cigit is utálom, de azt még csak-csak elfogadnám, de a füvet kizárt. Egyszerűen nem fér bele az elveimbe és kész. Úgyhogy nekem az válóok lenne, volt is olyan srác, akivel majdnem összejöttem, de mikor mondta hogy néha szoktak füvezni, elkezdtem leépíteni. Nem is bántam meg. 22/L
2010. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi.. még beszélek vele. még nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak:S
2010. szept. 25. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!