Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Épp filmet néztünk a barátommal és nagyon kellett pukiznom.. azt hittem szépen halkan eltudom engedni erre olyan hangos lett, hogy megilyedt.. de ami ennél is rosszabb volt, hogy egy kis kaka is csúszott be.. nagyon szarul érzem magam..
2013. máj. 14. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
xD
2013. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ugy szegyenlem magam :( sose fordult velem meg ilyen elo.. erre meg pont nala... :(
2013. máj. 14. 19:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Vicceld el, jobbat úgy sem tudsz. "Na, te tudsz olyan nagyot rottyantani, mint én múltkor?" :D
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az korrekt :D

Van ilyen,ez van.

2013. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

:'D

Besírtam ezen a kérdésen. Nagyon ciki, de egy idő után a legnagyobb poén lesz köztetek. :D

2013. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Besz.rás az ami történt.
2018. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!