Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem egy órán padtársam kb. másfél éve, nem vagyunk osztálytársak. December óta megtetszett nekem és azóta beszélgetük facen is. Eleinte csak én írtam rá de akkor mindig nagyon kedves volt é soha ne rázott le. Kb. 2 hónapja jóba lettem az egyik legjobb barátnőjével akivel csak haverok, és ő megkérdezte ettől az illetőtől hogy beövök e neki. Azt mondta hogy lenne nála esélyem. Aztán én mint aki erről mit sem tud néha néha ráírtam. Ezután pár hete Ő írt rám és beszélgettünk. A legjobb barátnőjétől tudom hogy ő ilyet nem nagyon szokott senkivel ha csak úgy beszélgetni akar. Na és az lenne a bajom hogy szombaton lesz a szülinapja és én holnap nem megyek iskolába így személyesen nem tudom felköszöntetni. Szerintetek nagyon ciki ha írok neki egy smst hogy Boldog névnapot a kedvenc padtársamnak :))). Nagyon gáz lenne? Mert bár szerintem tudja hogy bejön nekem nem kerül és ez még baráti gesztudnak is vehető nem?

2013. máj. 9. 17:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz! Sőt nagyon aranyos dolog, főleg hogy írt neked szokásával ellentétben :) Biztos hogy örülni fog neki! :)
2013. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát, az gáz lenne, ha a születésnapján azt írnád neki, hogy boldog névnapot.:))
2013. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ad neki oda 1 nappal korábban :D
2013. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt. Nagyon jó ötlet és aranyos dolog, értékelni fogja. :)
2013. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szülinapot akartam írni...bocs

Amúgy meg nem tudom felköszönteni mert holnap nem megyek suliba

Én is úgy gondolom hogy aranyos lenne csak kíváncsi voltam a véleményetekre

2013. máj. 9. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Cseppet sem ciki. Én még kacsintós szmájlit is tennék a végére, legyen csak kicsit "kétértelmű" a dolog :)
2013. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se, lehet örülne neki.
2013. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talizz vele ma ... ???


Hívd fel :)

2013. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj nyugodtan de talán olyan időben hogy ne lássa azt még öt ember.
2013. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!