Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ciki, miért baj internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, miért baj interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Főleg pasiknak ciki, úgy vettem észre, ha mondom ismerős havernak, hogy interneten ismerkedtem stb, mindjárt mondják, szerintem nagyon gáz interneten ismerkedni stb
2013. máj. 5. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2013. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, mert itt jobban lehet válogatni! XD A viccet félre téve én már sok rendes emberrel megismerkedtem neten, és nem tartom cikinek, emrt élőben mindenki csak játsza az agyát, és nem mindig derül fény az igazi énjére, míg itt az emberek sokkal bátrabbak, és őszintébbek egymással! :)
2013. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Ezt azok mondják akik után bomlanak a nők, nyilván nekik nincs szükségük társkeresőre de a többség nem ilyen mert vagy nincs elég ideje, lehetősége, otthonülő, félénk, ronda stb..
2013. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor aki akar ismerkedni az írjon! :D

17/F

2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dehogy ciki! ugyanúgy egy lehetőség , mint elmenni valahová és ismerkedni, csak kényelmesebb...:) engem nem is érdekelne ha valaki ezt mondaná. én így ismertem meg a férjemet és soha nem is alakulhatott volna jobban az életem...mindenki azt gondol amit akar!


azt meg inkább nem minősítem aki úgy ítélkezik hogy egyáltalán nem próbálta ki!


27/N

2013. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!