Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az manapság ciki ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az manapság ciki ha valaki szerelmet vall?

Figyelt kérdés

Ciki szerintetek , ha igazán kimondja a férfi a nőnek az érzéseit iránta ?

Hogy szereti , imádja , vele érzi a legjobban magát , és csodaszép stb szépen megfogalmazva és körítve .



2013. máj. 9. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis... csak nem mindenki tudja értékelni. Én szeretem az ilyen vallomásokat, ha attól kapom, akiért ugyanígy érzek, természetesen.
2013. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem dramatizálja túl, akkor nem ciki, sőt szerintem jó ha egy fiú tud beszélni az érzéseiről
2013. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én attól sokkot kaptam, mikor csak annyit mondtak nekem, hogy "szeretlek! járnál velem?"

Vagy félórás áramszünetet kaptam, annyira nem akartam elhinni, hogy az az ember ezt kimondta, szóval szerintem egyáltalán nem.

2013. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az (: csak ne legyen annyira csöpögős.
2013. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát sok lány rinyál, hogy pasik miért nem vallanak szerelmet, utána meg röhögve elküldik, hogy mekkora gáz a srác. ... szóval nem érdemes. SZERINTEM!
2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem az mért lenne :P M?
2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos dolog, persze, ha attól kapom, aki nekem is tetszik. Mert, ha olyan vall szerelmet, akitől nem szeretnék komoly kapcsolatot, akkor én rosszul érezném magam, hogy szegény milyen kedves, hogy ezt teszi, és nekem vissza kell utasítanom, mert nem érzek iránta semmit.
2013. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szeretlek szó társalgási fordulat, nem vallomás. Ha csak üres szavakat mondana nekem valaki, az észrevehető. Az igazi az, amikor már mindketten tudjátok végülis, és magától kicsusszan, mert már nem bírod visszatartani.

Egyébként nem szoktam mondani. Én a mutatás híve vagyok.

2013. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem alfa viselkedés. Valljál szerelmet két pofonnal. Biztos lehetsz a holtomiglanban.
2013. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!