Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Épp filmet néztünk a barátommal és nagyon kellett pukiznom.. azt hittem szépen halkan eltudom engedni erre olyan hangos lett, hogy megilyedt.. de ami ennél is rosszabb volt, hogy egy kis kaka is csúszott be.. nagyon szarul érzem magam..
2013. máj. 14. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kissé az...
2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem.. de nem merek a szemébe nézni
2013. máj. 14. 18:51
 3/16 anonim ***** válasza:
xDDD Igen, az :D
2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És nem tudtál elmenni alsót cserélni...?
2013. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy pukizol...Hangosan...Előfordul...De hogy megijed és be is szarsz, majd utána SZARUL érzed magad...Ez nagyon gáz:D Ha nem fake a kérdés, akkor elég gáz vagy. Több okból is...Vissza lehet tartani...Elnézést lehet kérni...Nem kéne beszarni...Nem kéne kiírni a netre...
2013. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ez tegnap történt, utána hazamentem és azóta nem is beszéltünk.. Most ne arra gondoljatok hogy befostam, hanem csak egy kicsit lett olyan a bugyim..
2013. máj. 14. 18:56
 7/16 anonim ***** válasza:
oszt mondtad neki hogy besz@rtal vagy mi?nem tudtal alsot csrelni?kamu a kerdes buzlik nagyon,vagy ide erzem hogy beszartal...?!+:)
2013. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ő nem tudja.. csak én éreztem
2013. máj. 14. 18:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Vedd lazára, poénra, ő is úgy fog hozzá viszonyulni, ahogy Te - úgy látom az elmeséltekből.:)
2013. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért lenn az... mit gondolsz másnak nem volt még ilyen? :)


Jobb mintha befostál volna mellette... szóval nyugi no para.


Legközelebb menj ki wc-re, és ott enged el a béke galambot, és a járulékos dolgokat. :)

2013. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!