Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy szeret e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy szeret e még?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal.

Telefonon dobot ki ami szerintem nagyon szégyen.

De élőben is találkoztunk hitelesíteni.

Nagyon fura volt először feszült volt és csöndes én vidám voltam s meséltem mik történtek velem és azt mondta megváltoztam a hét alatt olyan más vagyok kisugárzásilag.

Aztán beszélgetünk ültünk egy padon meg szagolta a hajam meg a nyakam.Én nagyon ki voltam készülve éreztem azt a szikrát közöttünk ezért felálltam ere ő is fellát s megkérdezte sétáljunk e.

Mondtam igen.

Bementünk a vonat állomásra s a falnál csókolóztunk de az az igazi szerelmes csók 2-4 percig.Alig bírtuk elengedni egymást.

Utána oda kísértem a vonathoz s leültem egy padra ö állt velem szembe s nézet beszélgetünk érdeklődőt irántam.

Úgy nézet mint mikor előszór találkoztunk.Ironikus mert utoljára találkoztunk.

Ültem a padon s mondta hogy most már felszáll adott 2 puszit a harmadikat a nyakamra.

Meg akart csókolni de nem hagytam mondtam neki hogy már nem vagyunk együtt.

Erre megcsókolt megint olyan szenvedélyesen.

Utána mégse szált fel a vonatra még beszélgetünk majd bemondták, hogy indulni fog a vonat 5 perc múlva, akkor felszállt állt az ajtóba s mutatott egy szívet.

Leült a helyére én meg álltam az ablaknál mutatott ilyen síros fejeket én is neki meg úgy bolondoztunk.

Elindult a vonat s integetünk egymásnak mosolyogva én sétáltam a vonat után, de elfogyott a peron.

Mondta ha haza érek írjak rá. Rá írtam s beszélgetünk egész este.

Majd eltűnt egykét napra s tegnap rámart h elküldi a képeket amik a telefonjába vannak s nekem nincsenek meg rólam.

Elküldte és egész nap beszélgetünk .

Hol olyan volt mint aki szeret utána mint aki csak a szexet akarja.

Beszéltünk arról is hogy már nem jövünk össze barátok maradunk.

DE valahogy úgy érzem még szeret.

A búcsú mikor felszállt a vonatra ott akkor éreztem hogy szeret. De ha meg a szexet akarja azt honnan tudjam hogy már nem szeretetből írogat hanem hogy hátha újra lefekszek vele?

3 év ennyi volt?:(



#sex érdekli csak? #mit tegyek feledjem vagy küzdjek?
2013. máj. 12. 19:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja legyünk barátok.

És a legjobb barátja is írogat nekem....de p más okból..

Amit elmondtam neki tegnap h zavarja e h a barátjával beszélgetek mert nem akarom h eböl baj legyen s azt mondta nem zavarja.hogy xy elmondta neki h miket beszélgetett velem s én i is mondtam neki.

De tudom h tőlem tudta meg h a barátja irt nekem meg nyáron BARÁTKÉNT találkozni akar velem..stb..

2013. máj. 12. 20:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeret még, egyértelmű. :D
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!