Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy szeret e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy szeret e még?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal.

Telefonon dobot ki ami szerintem nagyon szégyen.

De élőben is találkoztunk hitelesíteni.

Nagyon fura volt először feszült volt és csöndes én vidám voltam s meséltem mik történtek velem és azt mondta megváltoztam a hét alatt olyan más vagyok kisugárzásilag.

Aztán beszélgetünk ültünk egy padon meg szagolta a hajam meg a nyakam.Én nagyon ki voltam készülve éreztem azt a szikrát közöttünk ezért felálltam ere ő is fellát s megkérdezte sétáljunk e.

Mondtam igen.

Bementünk a vonat állomásra s a falnál csókolóztunk de az az igazi szerelmes csók 2-4 percig.Alig bírtuk elengedni egymást.

Utána oda kísértem a vonathoz s leültem egy padra ö állt velem szembe s nézet beszélgetünk érdeklődőt irántam.

Úgy nézet mint mikor előszór találkoztunk.Ironikus mert utoljára találkoztunk.

Ültem a padon s mondta hogy most már felszáll adott 2 puszit a harmadikat a nyakamra.

Meg akart csókolni de nem hagytam mondtam neki hogy már nem vagyunk együtt.

Erre megcsókolt megint olyan szenvedélyesen.

Utána mégse szált fel a vonatra még beszélgetünk majd bemondták, hogy indulni fog a vonat 5 perc múlva, akkor felszállt állt az ajtóba s mutatott egy szívet.

Leült a helyére én meg álltam az ablaknál mutatott ilyen síros fejeket én is neki meg úgy bolondoztunk.

Elindult a vonat s integetünk egymásnak mosolyogva én sétáltam a vonat után, de elfogyott a peron.

Mondta ha haza érek írjak rá. Rá írtam s beszélgetünk egész este.

Majd eltűnt egykét napra s tegnap rámart h elküldi a képeket amik a telefonjába vannak s nekem nincsenek meg rólam.

Elküldte és egész nap beszélgetünk .

Hol olyan volt mint aki szeret utána mint aki csak a szexet akarja.

Beszéltünk arról is hogy már nem jövünk össze barátok maradunk.

DE valahogy úgy érzem még szeret.

A búcsú mikor felszállt a vonatra ott akkor éreztem hogy szeret. De ha meg a szexet akarja azt honnan tudjam hogy már nem szeretetből írogat hanem hogy hátha újra lefekszek vele?

3 év ennyi volt?:(



#sex érdekli csak? #mit tegyek feledjem vagy küzdjek?
2013. máj. 12. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most őszinte leszek nekem is elég ramaty a hangulatom és esküszöm ahogy olvastam a könnyem folyt ki (ez most nem trollkodás képen full komolyan.)

Ez elmondom neked egy igaz szerelem volt, aminek vége lett valami oknál fogva.. Szerintem a srác még szeret ugyan is 3 évet elég elfejteni.. Az hogy nem kereset 2 napig lehet dolga volt.

2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást: ha szeret visszatér.
2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne adjam fel?
2013. máj. 12. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképen ne add fel.. Soha nem szabad feladni. :)
2013. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek első kapcsolata volt

első csók, első szeretkezés minden.

és pont akkor dobot ki mikor 3 év 1 hoforulonk volt az nap.

És azt mondta már egy ideje nem szeret de szakítás elöt itt volt egy héttel és romantikus vacsi pezsgő meg fürdés minden ami egy romantikus estéhez kell,.

Utána meg egy hétre rá kidoboz mikor mondtam volna neki boldog hó fordulót,

Nem tudja meg indokolni mindig mást mond.

De amit mindig mond hogy elmúlt a szerelem.

Nem teperek utána közömbös próbálok vele maradni.

De nem tudom igazán mit tegyek.

2013. máj. 12. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:
3 Még ne:)
2013. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mikor itt volt s volt a romantikus hétvége akkor azt mondta hogy minden így maradjon.

Meg mikor jött hitelesíteni a szakítást.

Aba a pólóba volt amit akkor kapott tőlem.

én meg úgy vallom ha valaki szakít a másikkal s nem szereti egy darabig nem szívesen nézegeti a tőle kapott cucokat.

Meg mondta h a szekrény ahol vannak a tőlem kapott ajándékai hogy azt úgy hagyta.

2013. máj. 12. 19:51
 8/12 A kérdező kommentje:

De nem tudom mit kéne tennem, mert ő mesze lakik.


2 óra út.

De nyáron oda megyek nyaralni ahol ő lakik mert ott van nyaralok és azt is mondta ha ott vagyok a nyaralónkba a barátokkal ahogy szoktam menni.

Akkor szóljak neki és találkozunk meg ilyenek.

2013. máj. 12. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:

8 Irj neki és kérdezd meg tőle:


Jól meggondoltad ezt a szakitást?

2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

csak térit választ nem ad sose ilyenekre.

Most hagyom hagy éljen legyen túl a vizsgáin s nyáron.

Nem írok rá majd ö ír.

2013. máj. 12. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!