Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekből tudhatom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből tudhatom meg h kellek e neki illetve szeret e még?

Figyelt kérdés
Úgy 7-8 hónapja szakított velem volt barátnőm,és szeretnék segítséget kérni h mire figyeljek,miből tudom meg h még kellek e neki? Találkozgatunk,beszélgetünk,és apróbb jeleket mr észre vettem,csak nem tudom mire figyeljek pontosan.Kicsit össze vagyok zavarodva.volt már köztünk szex is azóta.Most lépett bele egy új kapcsolatba,de azt mondta h nem szereti.Azt írta h lehetnénk a legjobb barátok.Több éves kapcsolatunk volt előtte.Segítsetek pls,aki már volt hasonló helyzetben és van tapasztalata.Ilyenkor milyen jeleket adnak a nők? :)
2012. júl. 3. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a kérdés nagyon egyszerű.

Ha kellenél neki és szeretne, akkor NEM ment volna bele másik kapcsolatba, akit ráadásul nem is szeret. És itt nem jöhet szóba semmi de.


Igazából talonba tett, ha majd nem lesz neki senki, akkor ott leszel, aki az ő "legjobb barátja". Egy kapcsolatból sosem lesz barátság. Az egyik fél részéről ez mindig több, mint barátság és azt a másik kihasználja.


Hagyd, különben bele fogsz ragadni ebbe a helyzetbe.


28/n

2012. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál nekem vmi tanácsot adni h tudnám kicsit összezavarni? Már elég sokat szenvedtem miatta,és kicsit vissza szeretnék adni belőle neki is. Ő 19 én 22
2012. júl. 3. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy az egyik pillanatról a másikra leszarod a fejét. Hidd el, ha nem leszel amikor ő neki épp kellenél, akkor ki fogja kérni magának, hogy mi az hogy te mit csinálsz. Szóval ez véleményem szerint be fog tenni neki, és rá fog jönni, hogy nem tehet meg mindent amit akar veled.
2012. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé ki van készülve.Ma estére megbeszéltünk egy talit,amit most még szeretnék.De jó ötletnek tartom amit írtál,köszi :) Talival kapcsolatban is tudsz nekem ötletet adni? Pl mit tegyek,mondjak amivel esetleg egy csöppet úgy hatnék rá h az neki fájjon
2012. júl. 3. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lemondanám. Ha ott leszel a közelében úgysem fog rávinni a lélek, hogy olyat tegyél tudatosan amivel bántod.
2012. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit iszogatnunk este.És így nyitottabb,sőt azt mondja őszintébb is,amit észre vettem rajta párszor.
2012. júl. 3. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én most arra gondoltam,h este kicsit közelebb kerülök hozzá,h érezze számíthat rám,segítek neki amiben kell,é utána lesza..rnám.
2012. júl. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!